Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nieprawidłowe umiejscowienie czujnika temperatury.


grzesiek_1986
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czyli jakiś składak był bo reduktor byłby na gwarancji i wymiana za free może używka wsadzona i zalegalizowana


zbiornik jaką ma datę?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 2025. Reduktor wyglada jak nowy. Ale jest dość wysoko umiejscowiony wiec raczej woda sol go nie dopadly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tyle dobrze a jaki reduktor masz wpisany w homologacji ??

może ktoś po "koleżeńsku" podmienił :D zanim sprzedał auto bo to widać świeża robota chyba 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałem papierów z instaalcji tylko homologacja na butle :(. A wtryski pomarańczowe i sterownik są ok?


.

post-109639-0-74157900-1519202038_thumb.jpg

post-109639-0-53825100-1519202060_thumb.jpg

post-109639-0-57246700-1519202081_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, 

to dziwne bo instalka nowa to powinno, dziwne zazwyczaj każdy trzyma to z papierami i książką serwisową 

auto dobrze jeździ?? 


-------------------------------------------------

hmmm :D jak dla mnie lewizna założona a nei nowy zestaw chyba, że aż tak brudno pod maską jest cały czas 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie tak. Przynajmniej przy normalnej jezdzie bez pałowania. Chyba ze było tak jak mowisz ktos zalozyl uzywke i zalegalizował o ile jest to możliwe.

A jeżeli chodzi o syf pod maska to jest troche brudno jak by z oleju i tez sie zastanawiam dlaczego. Minimalnie saczy sie z pod dekla i korka ale chyba nie az tak zeby zrobic taki syf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

legalizacja to parę złotych i masz kwit, są ludzie co tak robią, i pewnie dlatego nie dostałeś homologacji bo tam jest wpisane co innego a co innego zamontowane, jak dla mnie wałek po całości :D osobiście bym to wywalił i zamontował coś innego będziesz wtedy mógł sam w normalnej cenie to serwisować, programy dostępne za free fejs ze 30zł 

ogólnie zakręć gaz pojeździj na PB i zobacz jak auto jeździ i pali będziesz miał punkt odniesienia do reszty, bo rozumiem, że check się nie świeci??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro jest wszystko ok check nie swieci auto plynnie przyspiesza nie faluje przełacza bez szarpniecia to po co szukać problemów i kosztów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba ze kupie geniusa mb 1500 wstawie go zamiast tego staga a staga sprzedam i cos tam odzyskam kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie odzyskasz bo raczej nikt nie kupi, nowy jest za tani 

jeździj do czasu aż coś się zacznie dziać, czyli wtryski, wtedy będziesz myślał, usuń wycieki i obserwuj, pokaż z ciekawości wielozawór na butli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. A myslisz ze wtryski padną tak szybko? W mercu mialem tez pomaranczowe i miałem na nich nalatane prawie 100 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, tylko napisałem, ze poza wtryskami reszta nowa czyli reduktor bo rzadko kiedy pada komp a Ty nie wiesz ile mają przejechane a one potrafią puszczać gaz bokiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...