Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144] Kilka pytań


kamilmag1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam kilka pytań co do Primery :)

1. Otwieranie bagażnika - Nie mogę otworzyć bagażnika jeśli mam odpalone auto, w środku mam przycisk do otwierania ale chyba nie działa. Czy to normalne, że musze zgasić samochód, aby otworzyć bagażnik? Pierwszy raz się z tym spotkałem. Co się mogło stać, że ten przycisk jak się domyślam do otwierania nie działa?

2. Wyciągnięcie radia - wkładam w te otwory druty, powinno być cyknięcie odskakującego zatrzasku, a też go nie ma. dosyć mocno je wpycham, więc jeśli są to powinny puścić. Podobno to radio nie jest przykręcone i nie trzeba rozbierać panelu klimatyzacji. Nie wiem już, jutro jeszcze pogrzebię przy tym.

3. Panel klimatyzacji - czy cyferki na nim powinny być podświetlone?

4. Założenie gazu - ile +/- kosztuje założenie instalacji gazowej do tego samochodu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad1. tak jest 

ad2. może są juz połamane, wsadź oba druty do oporu i próbuj 

ad3. tak

ad4. około 2700

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Otwieranie bagażnika - Nie mogę otworzyć bagażnika jeśli mam odpalone auto, w środku mam przycisk do otwierania ale chyba nie działa. Czy to normalne, że musze zgasić samochód, aby otworzyć bagażnik? Pierwszy raz się z tym spotkałem. Co się mogło stać, że ten przycisk jak się domyślam do otwierania nie działa?

 

 

Przy odpalonym silniku musisz dłużej przytrzymać ten przycisk w środku auta - tak z ok.2 sek - aż usłyszysz ,że zamek "puszcza"....

To takie nissanowskie zabezpieczenie ,aby nikt Ci do bagażnika nie wskoczył np. na światłach ;) a tak serio, to taka "antywłamka" - przy uruchomionym silniku nie otworzysz z zewnątrz klapy, a w środku usłyszysz sygnał dźwiękowy przy próbie otwierania.

 

 

 

2. Wyciągnięcie radia - wkładam w te otwory druty, powinno być cyknięcie odskakującego zatrzasku, a też go nie ma. dosyć mocno je wpycham, więc jeśli są to powinny puścić. Podobno to radio nie jest przykręcone i nie trzeba rozbierać panelu klimatyzacji. Nie wiem już, jutro jeszcze pogrzebię przy tym.

 

 

Może pomoże http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/79673-demontaz-radia-fabrycznego-problem/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z radiem już dziś się uporałem, dosyć mocno trzeba było szarpnąć je i wyskoczyło.

Już gra nowe, pozostało jeszcze tylko zamontować przycisk od awaryjnych, ale o to jeszcze was zapytam, bo na razie go nie mam. Chociaż widziałem gdzieś tutaj temat o tym, może uda się bez pytań to ogarnąć.

Przeczytałem chyba wszystko co w polskim Internecie było o wyciąganiu tego radia, a wystarczyło tylko nie być delikatnym :)

 

Jutro sprawdzę ten przycisk, bo nie trzymałem go dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...