Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

micra k12 Automatyczne Włączanie świateł


killer89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem świeżym posiadaczem micry z 2005r. Szukam sposobu na zamontowanie automatu do świateł. Poprzednie moje auto to opel i tam potrafiłem zamontować. Micra ma inne rozwiązanie instalacji świateł. Czy ktoś może wie coś na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Thunder za szybką odpowiedź, jednak nie interesują mnie światła dzienne tylko automaczyczne włączanie świateł mijania. W oplu  +12V po uruchomieniu samochodu miałem z alternatora i przez przekaźniki włączały się światła. W nissanie sie tak nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotowego rozwiązania na forum nie ma. Pozostało rzeźbić. W K12 była taka funkcja, ale nie wiem w jakich wersjach i rocznikach.

Przykład http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/99016-k12-automatyczne-włączanie-świateł-mijania-nie-działa/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że zostawisz zawsze włączone mijania, a zgasną gdy wyłączysz zapłon, po wyjściu z auta, a zapalą się po włączeniu zapłonu.

Jam mam fabryczny automat z czujnikiem światła (też 2005 ale po lifcie), ale by działało prawidłowo, w PL trzeba dołożyć dzienne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Więc wszystko jasne. Dziękuje za wszystkie odpowiedzi. Skorzystam z rady użytkownika manix choć wolałbym mieć jak najmniej włączonych odbiorników przy rozruchu ale nie da się mieć wszystkiego.  :)Żeby nie zakładać innego tematu mam jeszcze jeden problem. Tylna wycieraczka zatrzymuje sie gdzie chce. nie ma powrotu co dziwniejsze jak sie wyłączy to trzeba czekać z 1min dopiero ją można włączyć ponownie. czujnik w zamku chyba sprawny bo otwierając bagażnik włączyć można alarm. przewody na przejściu też całe. ktoś pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...