Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z zamkiem w drzwiach kierowcy


CONCIERGE

Rekomendowane odpowiedzi

Problem z otwieraniem drzwi kierowcy. Po zakończonej jeździe z zablokowanymi od wewnątrz drzwiami wysiadłem z samochodu. Ryglowanie drzwi aktywowane wewnątrz samochodu odpuściło. Wysiadłem z auta z inteligentnym kluczykiem w kieszeni, domknąłem drzwi kierowcy i samochód zamknął się na dobre z odpalonym silnikiem. Klikanie przycisków na pilocie nic nie dało, próba manualnego otwarcia grotem również nie otwiera samochodu. Macie jakieś pomysły co może być tego przyczyną? Do auta dostałem się z pomocą "Magika" od awaryjnego otwierania aut. Aktualnie otwieram go poprzez kliknięcie pilotem, drzwi kierowcy nadal zamknięte - wszystkie inne mogę otworzyć, próby otwarcia grotem kończą się niepowodzeniem, chociaż wkładka działa i zamknąć grotem mogę bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wejdziesz do środka, zamknij wszystkie drzwi i odblokuj przyciskiem w drzwiach. Następnie wyjdź i spróbuj czy działa z pilota. Jeśli nie, zresetować poprzez odpiecie akumulatora na kilka minut. Będziesz musiał potem zaprogramować szybę i kod radia też się przyda. Powinno pomóc, jeśli nie to tylko serwis.

 

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...