Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

elektryczne lusterka


Mintaka

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy we wszystkich p12 były elektrycznie składane lusterka czy to jakaś opcja dodatkowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sieci znalezlem takie i takie wiec pewnie byla bogatsza wersja. Wez sprawdz na superparts tam kiedys widzialem, tylko juz nie pamietam ktora wersje tych lusterek. a czemu pytasz? Kupujesz nowe autko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sieci znalezlem takie i takie wiec pewnie byla bogatsza wersja. Wez sprawdz na superparts tam kiedys widzialem, tylko juz nie pamietam ktora wersje tych lusterek. a czemu pytasz? Kupujesz nowe autko?

Nie , ale mam wersje bez lusterek elektrycznych i  się zastanawiam czy da sie przerobic na elektrycznie składane

ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Katalogu z 2005 nie ma takiej opcji jak elektryczne składane lusterka. Wchodząc na allegro faktycznie są elektryczne lusterka ale wydaje mi się, że chodzi o podgrzewanie w zimie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Katalogu z 2005 nie ma takiej opcji jak elektryczne składane lusterka. Wchodząc na allegro faktycznie są elektryczne lusterka ale wydaje mi się, że chodzi o podgrzewanie w zimie. 

no podgrzewane ja też mam. 

Szkoda ,że nie ma , Z chęcią bym dołożył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'Elektryczne' to tak inaczej elektrycznie ustawienie wkładu lusterka :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'Elektryczne' to tak inaczej elektrycznie ustawienie wkładu lusterka :))

tak wiem. myślałem ,że można dołożyć elektrycznie składane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Zgadza się, sam po wielu trudach takie znalazłem.  Oczywiście koszt samych lusterek nie jest wielki w przeliczeniu na nasze, ale jak doliczamy różne dziwne opłaty, koszty wysyłki itp. to zrobi nam się Bez mała 700zl, myślę że nie warto za te pieniądze, no chyba że ktoś ma za dużo kasy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...