Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Cena drugiego przeglądu


RoboolLFC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Brzyku tylko że jak oni przeglądy robią na odwal się to ja osobiście bałbym się im dać koła przełożyć.
Opiszę zaraz krótkie i info.
W 8nnym dziale.
Ja generalnie jakichs zastrzeżeń nie mam.
Pan z blacharki we wszystkim mi pomógł.
Natomiast w bo zalezy kogo trafisz.
Jest jeden ze starszych szczupły z wąsem Ok.
A pani nie ma pojęcia i pan z siłowni na odwal.z hasłem proszę jeździć i sprawdzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Djkrzchu74 napisał:

Hm...to nie oddawać auta Dąbrowskim??

Bo troszkę się wystraszyłem.

A filtr paliwa,dzięki, jak ja to przeoczyłem...

Jeszcze co z tym płynem hamulcowym ,może być ten z VAG-a byle miał DOT4??

Hm...w książce serwisowej doczytałem że filtr paliwa jest bezobsługowy,co by to miało znaczyć?

Ja osobiście bym im nie powierzył auta ale to moje odczucie jest. W Twoim przypadku może zrobią dobrze i będziesz miał pozytywny wizerunek.

Skoro podaje się VIN auta to oni powinni wiedzieć co mają w przeglądzie zrobić a nie że ja im mówię co jest do zrobienia i pewnie bym na to uwagi nie zwrócił gdyby nie cena bardzo rażąco niższa od innych ASO. Więc ja osobiście nie ufam takim "warsztatom" bo jaka pewność że oni dla oszczędności nie wleją np jakiegoś oleju mineralnego z beczki żeby było taniej a oni więcej zarobili.

Filtr paliwa po 24 miesiącach lub 60 tyś km się wymienia w mojej frytkownicy :) W benzynie to nie wiem kiedy się tam przewiduje do wymiany.

Bezobsługowy to oznacza że nic przy nim nie robisz :) Zobacz w książce kiedy przewidziany jest do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za porady,tak jak piszecie niewiadomo jak się trafi,jedni się przykładają inni...no cóż.

Mam takie wrażenie że najlepszy jest klient który przychodzi do salonu kupić auto...jak wyjdzie z zakupionym to już intruz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając kilka samochodów różnych marek wiedzę od ok 10 lat te same twarze w ASO.
Więc pomyśl.
Płaca chyba ok na granicy, nie warto zmieniać.
A reszta jak wszystko inne.
Jak w urzędzie.
Co mi zrobisz....
Oczywiście znam urzędników którzy mi bardzo pomogli w mojej firmie.
Bez wyśmiewania czy oburzenia że przeszkadzam w kawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...