Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Rozrząd Maxima A34


Kafarek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Potrzebuję pomocy a mianowicie szukam mechanika w województwie lubuskim który podejmie się naprawy rozrządu z Maximie 3.5 V6 2004 rok. 
W silniku słychać hałas ze strony rorządu w szczególności podczas jazdy jest to na 99% problem z napinaczem lub też z całym rorządem potwierdziło to kilku mechaników no ale to jedyne co mogą zrobić bo żaden z nich nie chce się podjać naprawy bo albo nie mają odpowiednich narzędzi i tutaj pytanie czy faktycznie potrzeba specjalnych kluczy do tego ? a drugi problem to że nie mają schematów jak ustawić rozrząd.
Pomóżcie bo od miesiąca auto stoi i nie ma kto go naprawić. Mogę przywieźć auto nie ma problemu tylko żeby była gwarancja że zostanie to dobrze zrobione. 
Mam nadzieję że ktoś pomoże , pozdrawiam
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na naszym forum temat rozrządu powtarza się już kilka razy. Cofnij się kolego kilka stron do tyłu a na pewno znajdziesz dużo info. Na przykład gość o ksywie "wkryntek" z Poznania miał ten sam problem i naprawił to w swoim mieście. Jak znajdę ten post to ci podeślę. Pozdrawiam

wkryntek

20 wrz 2015

Kolego jeśli masz jeszcze ten problem z rozrządem bo to on na pewno hałasuje to natychmiast wymień zamów napinacz i ślizg do maximki to fabryczny błąd nie tylko nissana .Plastik na ślizgu sie wyciera osuwa się niżej a napinacz wysuwa sie na maxa i nie napina stad takie hałasowanie z okoli rozrządu .Podobno kompletny rozrząd do maxi to wydatek 900zl wiec mało ja sam napinacz i ślizg sprowadziłem z USA za 700zl. Wymieniasz i śmigasz ja mam maxi joz 2,5 roku naprawdę rewelka autko .Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...