Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Lewe lusterko


marek7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Kilka dni temu żona wróciła x-trailem z uszkodzonym lewym lusterkiem ,obudowa też pęknięta,wąska droga i stało się.Na allegro są lusterka w przystępnych cenach ale praktycznie wszytkie to są z ''Anglika" .Czy będzie pasowało do Europa ,bo chyba kąt nie taki?.Czy można przełożyć trójkąt ze starego?Moje lusterko jest na 3 pin,gdy kupie na 5 lub 7 będzie działało ustawianie lusterka?Może ktoś przerabiał ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz przełożyć zwierciadło. Ja jeżdżę na angolu i ok.  Kabelki też da radę, moim zdaniem nic nie przerabiasz.

Edytowane przez karibox1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz przełożyć zwierciadło. Ja jeżdżę na angolu i ok.  Kabelki też da radę, moim zdaniem nic nie przerabiasz.

Karibox1 czy  masz w swoim lusterku przełożone zwierciadło? To zwierciało jest na zatrzaskach? W jaki sposób wymienia się je? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie lusterek w XT uwazam sie za fachowca ;)

Smialo mozesz wsadzic lusterko z anglika. Lusterka 3 pinowe maja tylko sterowanie, 5 pinowe dodatkowo ogrzewanie a 7 pinowe jesscze skladanie.

Jak masz wiecej pytan to smialo pisz.0b04244498c52cc2dd5326e2e762213a.jpgba26d314758157c595f8f304c0a2bba0.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem lusterko z anglika,na razie w drodze ,dzięki za fotki.


Lusterko już doszło,ze starego lusterka do nowego przełożyłem trójkąt ,który jest dokręcany do drzwi na 3 śrubki . Wszystko idzie w miarę gładko z wymianą poza tym że trzeba rozebrać lusterko na części pierwsze aby przełożyć kabelki bo kostki nie przechodzą przez obudowę,chyba że ktoś chciałby bawić się w przecięcie a potem lutowanie.Druga niedogodność to że przy dokręcaniu trójkąta z ''europa''do lusterka (obudowy)''anglika''na 3 wkręty powstaje minimalne przesunięcie i kąt wkrętów względem gwintowanych metalowych otworów.Ja poradziłem sobie z tym powiększając troszeczkę  otwory plastikowej obudowy zwykłym nożem.


Dziękuję za pomoc


foto.nr.1 na tych wkrętach to przesunięcie . foto nr.2 przed zamianą trójkąta.czarne europa i niebieskie anglik.Inny kąt.

post-53908-0-79557300-1521072285_thumb.jpg

post-53908-0-37365400-1521073254_thumb.jpg

Edytowane przez marek7
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...