Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Siłownik drzwi prawych - N14 - nie zamyka!


Gość DANNY N14
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos zna jakąś odpowiedź na ten problem; centralny zamek zamyka drzwi, siłowniki działają ale prawe drzwi się nie zamykają. Czytając poprzednie posty na ten temat, zastosowałem sie do porad, zdjałem osłonę drzwi no i "pobawiłem się" w regulacje - jednak bez efektu, nadal aby zamknąć drzwi musze docisnąć ręką zatrzask od środka lub zamknąć kluczykiem. Siłownik nie dociąga dosłownie milimetr lub dwa. Czy to za słaby siłownik czy coś jeszcze da się zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem tak samo jak Ty wymienilem silowniki poobu stronach za 30zl i teraz gra :) w moim przypadku w jednym z silowników w przekładni ulamal sie zabek i niedociagalo a teraz juz po wymianie chodzi bosko pozdrawiam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki! A gdzie kupiles takie tanie silowniki?? Czyli pewnie czeka mnie to samo - bo nawet sądząc po Twoim opisie to auta mamy identyczne:) rocznik, silnik no i gaz - hehe. To juz zart! Dzieki za odpowiedz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

witam

wydaje mi się że mam ten sam problem, tyle że mi nie działają prawe tylne i przednie tylko strasznie szumi jak otwieram i zamykam drzwi. tak jakby silnik pracował a drzwi nie zamykają się, aha i często na dołkach też centralny próbuje zamykać

Może coś poradzicie czy to też ten siłownik???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli w silowniku os suwu silownika bedzie inna niz os preta zamykania/otiwerania bedzie sie tak dzialo ze bedzie cos nie domykac....

czasem przy dokrecanmiu tapicerki silwmnok nagnie sie i nie ma linii i juz bedzie sie pierniczyl, ja robilem takie obudowy z plaskownikow na silowniki aby tapicerka ich nie przygniatala

trzeba pokombinowac z umeijscowieniem silwonika oraz z sposbem zaczepu o pret zamka

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...