Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

lusterko od strony pasażera, a parkowanie


xtrailwroclaw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do niedawna jeździłem accordem i bardzo ceniłem sobie funkcję automatycznego obniżania szkła bocznego lusterka (od strony pasażera)

przy wrzucaniu wstecznego biegu. Czy w xtrailu t32 po lifcie jest jakaś szansa żeby aktywować taką funkcję ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kamery, to klikając przycisk Camera można zmienić obraz, i na połowie ekranu pokazany jest widok z prawego lusterka. Da się pokazać widok z lewego?

 

mb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest ta opcja, lewe i prawe lusterko się obniża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale chyba masz auto nie z europejskiej dystrybucji?

Mnie sie wydaje, ze jesli sa kamery 360* to nie ma sensu "ruszac" juz lusterek - bo i po co

Co innego w wersjach bez kamer, pewnie by sie przydaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety kamery 360 to zabaweczka, spodziewalem sie tego kupujac auto, tak czy inaczej obnizajacego sie lusterka brakuje i to bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kamer to początkowo miałem podobne zdanie, że zabawka ale skorzystanie z opcji widoku z prawego lusterka przy parkowaniu przy krawężniku jest ok.

Same kamery też się przydają, może trzeba się przyzwyczaić do kiepskiej jakości widoku no i musza być czyste. Fakt, że Nissan mógł dać lepsze kamery, szczególnie że nie kosztują 100 zł, ale jest co jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekran tez chyba nie jest FHD wiec kamery w lepszej rozdzielczosci nic by nie daly

Prawa kamera no i przod z tylem przydaja sie i to czasem bardzo.

Trzeba sie przyzwyczaic do odleglosci jakie "wydaja" sie byc na obrazie a nie sa takie w rzeczywistosci

Z prawej kamery codziennie  korzystam w garazu gdy podjezdzam na maks z prawej strony a tam kola letnie stoja :) i trzeba sie do nich "przytulic" autem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro o kamerach, to ktoś się pochylał nad wymianą na takie, co lepszy obraz dadzą? oczywiście z lepszym wyświetlaczem? czy to za dużo zachodu

 

mb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to gra nie warta swieczki. Slabo wypada tak naprawde widok z lotu ptaka a reszta jest wystarczajaca - przod, tyl czy prawe lusterko sa w miare widoczne i wydaje mi sie ze wieksza rozdzielczosc d**y juz nie urwie jak po dobrej grochowce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...