Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[350z] Mechanik ktory ogarnia Zetki - Lubelskie


FreshMan

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, możecie kogoś polecić w okolicy? Odpukać na razie nic się nie dzieje, ale że dbam jak o żonę to potrzebuje mieć w zanadrzu zaufanego sprawdzonego mechaniora, bo lecieć do Kuby z byle pierdółką która się pewnie kiedyś pojawi to trochę "faux pas". Macie kogoś sprawdzonego ?
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać kolego że mieszkasz w innej "wsi" - skoro każdy ogarnia to po cholerę większość wali na mazowieckie do wiadomo kogo, oczekuje tylko/aż że ktoś miał do czynienia z takim autkiem. Nie oddam byle komu, już mi 2 firemki próbowały ogarniać gwint MDU i regulacje wysokości/twardości. Z pierwszej odjechałem w angielskim stylu, druga - kompetencje i wiedza ... no comment (finalnie ogarnąłem) - także pytanie aktualne.
Ps: latają u nas przynajmniej 4ry...sugestie mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak   ja ze wsi  jestem masz racje  , 350z konstrukcyjnie niczym sie rużni od    łady 1500  polneza      fiata 125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak   ja ze wsi  jestem, masz racje   350z konstrukcyjnie niczym sie rużni od    łady 1500  polneza      fiata 125

Kolego - trochę dystansu (bo już jedziemy w off topic). Post nie stworzony po to żeby siać jadem...Centrum Lublina, i mimo wszystko w kwestii  Zety to IMHO "wieś" i po obdzwonieniu kilku mechaniorów jestem rozczarowany - zluzuj troszkę - świętą są :). Nadal czekam na odp. od ludzi z regionu:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okolic Lublina jest Grzesiu firma G-Garage, kolonia Tomaszowice jak maja wolne to ogarna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...