Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Co zrobiłeś dla swojej Primery P12 ostatnio??


crazykill
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,chciałbym aby jeżeli macie  jakieś ciekawe rozwiazania, gadzety ...lub co np ostatnio wymienialiscie w swoim Nissanie ,jaką część opinie o niej i cena .prosił bym tez o zdjęcia opcjonalnie ...zapraszam do pisania :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień sobie radio ;) to będziesz miał fajne auto

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/110244-nietypowy-problem-z-radiem/]

 

ja nałożyłem jeszcze folie carbone, elementy chromu oraz szyby zostały przyciemnione ;)

 

5481993b0b7c61dfgen.jpg

Edytowane przez michaell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień sobie radio ;) to będziesz miał fajne auto

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/110244-nietypowy-problem-z-radiem/]

 

ja nałożyłem jeszcze folie carbone, elementy chromu oraz szyby zostały przyciemnione ;)

 

5481993b0b7c61dfgen.jpg

Hej, te lusterka maja kierunkowskazy? Czy tylko tak wyglada, moze to chromy? Na okolo okien to chromy? Sam to zrobiles i jak? 

Fajnie wyglada.

Co myslicie o wymianie zarowek na ledowe? Ja w tamtym roku wymienilem H7 w dlugich, w tamtym tygodniu pozycyjne przednie, mam juz do przednich przeciwmgielnych ale jeszcze w pudelku a w drodze sa stopu.Chcialbym kupic H7 do normalnych swiatel ale nie wiem ktore wybrac bo masa jest tego na ebayu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wymienialem upg i regenerowalem głowicę (szlify ,luzy) koszt samej glowicy 1300zł ,dodatkowo radio cb zamontowane w kieszen oraz glosnik zewnętrzny ,z nudy wywalilem tylna ramke rejestracji i ciesze sie calym widokiem na kamerze cofania :dribble:

 

Jak te chromy robileś??post-92414-0-90698200-1523210167_thumb.jpgpost-92414-0-38380400-1523210201_thumb.jpgpost-92414-0-81107400-1523210229_thumb.jpgpost-92414-0-04934000-1523210613_thumb.jpg

Edytowane przez crazykill
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Jezeli codzi o kamere cofania to jak mam wlaczone swiatla to wyswietlacz jst przyciemniony i praktycznie nic nie widac, tez tak macie czy to przypadlosc mojej primy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest normalnie.

Hmm, no wlasnie juz wczesniej szukalem troche i niczego nie znalazlem na ten temat. Tak tez myslalem ze to raczej nie jest normalne.

Moze ktos cos dopisze.

Sorki ze troche nie na temat.

Pozdro.

 

P.S. Jezeli o radio chodzi to ja mam dolozone Pioneera z bluethooth i dab ale gdyby byla mozliwosc takiej opcji w oryginalnym radiu to napewno bym wolal to drugie. Psuje wyglad konsoli u ciebie te cb lepiej wyglada.

Edytowane przez Rrabbit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Jezeli codzi o kamere cofania to jak mam wlaczone swiatla to wyswietlacz jst przyciemniony i praktycznie nic nie widac, tez tak macie czy to przypadlosc mojej primy?

To na włączonej kamerze wciśnij "setings" i wyreguluj jasność i kontrast

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kran bez wlaczonych swiatel ma niebieskie tlo a z wlaczonymi na czerwono. Teraz w instrukcji przeczytalem ze jest mozliwosc wylaczenia tej funkcji, jutro sprobuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kran bez wlaczonych swiatel ma niebieskie tlo a z wlaczonymi na czerwono. Teraz w instrukcji przeczytalem ze jest mozliwosc wylaczenia tej funkcji, jutro sprobuje.

Dzisiaj w ustawieniach wylaczylem ta opcje i ekran przestal reagowac na wlaczone swiatla, problem zniknal.

Trzeba wejsc w ustawinia wyswietlacza, wlaczyc swiatla i przestawic (w ustawieniach na wyswietlaczu) na OFF.

Pozdro.

Edytowane przez Rrabbit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wymieniłem misę olejową na nową + nowy filtr, płukanka silnika i olej, 2 błotniki z przodu, pompę wody, 2 paski rolki itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam specjalistyczny patyczek od loda za 1zł do tego :V Czasem odrazu wyciągnę płytę a czasem muszę się pomęczyć :D Co do wkładania patyczkiem dopycham płytę. Jak to mówią jeśli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...