Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Przegób chrupie


Gość stypcio

Rekomendowane odpowiedzi

Pada mi prawy przegób. Przy skręcie w lewo chrupie przy prawym kole. Czy musze się spieszyć z wymianą (brak kasy) czy moge na nim jeszcze pojezdzic? Jest grozba jakiejs powazniejszej usterki jesli bede przeginal i nie wymienial?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można spróbować dołożyć smaru może się ciut wyciszy ale trzeba to i tak wymienić. Warto kontrolować co jakiś czas czy gumy są całe bo jak pęknie, smar wyleci syf się dostanie to tak się dzieje, albo cały skręt i po pierogu. To zabójstwo dla przegubów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ok, dokladanie smaru nie pomaga (smierc przegubu nieunikniona:) ale czy jazda z takim przegubem moze wplynac na cokolwiek innego? Nie mam na razie kasy wiec bede chyba bede jezdzil do naturalnego zejscia przegubu i wtedy juz musze kupic.Boje sie jednak ze taka jazda moze "spieprzyc" cos jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co moze sie stać , to to , ze w pewnym momencie nie pojedziesz dalej :lol: Nic wiecej sie nie stanie. Ja przejechałem na "chrupiącym przegubie ok 15kkm, szczerze to tez nawet za bardzo go nie oszczedzałem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...