Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Przegób chrupie

Guest stypcio

Recommended Posts

Guest stypcio

Pada mi prawy przegób. Przy skręcie w lewo chrupie przy prawym kole. Czy musze się spieszyć z wymianą (brak kasy) czy moge na nim jeszcze pojezdzic? Jest grozba jakiejs powazniejszej usterki jesli bede przeginal i nie wymienial?

Można spróbować dołożyć smaru może się ciut wyciszy ale trzeba to i tak wymienić. Warto kontrolować co jakiś czas czy gumy są całe bo jak pęknie, smar wyleci syf się dostanie to tak się dzieje, albo cały skręt i po pierogu. To zabójstwo dla przegubów.

• 2 weeks later...
Guest stypcio

ok, dokladanie smaru nie pomaga (smierc przegubu nieunikniona:) ale czy jazda z takim przegubem moze wplynac na cokolwiek innego? Nie mam na razie kasy wiec bede chyba bede jezdzil do naturalnego zejscia przegubu i wtedy juz musze kupic.Boje sie jednak ze taka jazda moze "spieprzyc" cos jeszcze.

Unikaj ostrych zakrętów i gwałtownego przyspieszania; nie wiem czy ci chrupie przy lekkim skręcie czy tylko przy ostrym, więc nie powiem czy długo pociągniesz.

Guest microlot

Jedyne co moze sie stać , to to , ze w pewnym momencie nie pojedziesz dalej :lol: Nic wiecej sie nie stanie. Ja przejechałem na "chrupiącym przegubie ok 15kkm, szczerze to tez nawet za bardzo go nie oszczedzałem :twisted:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...