Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K12] Instalacja pod glośniki w tylnych drzwiach


Gość odster

Rekomendowane odpowiedzi

Rozebralem tylne drzwi i ze zdziwieniem stwierdzilem, ze nie ma przewodow pod tylne glosniki! Czy to normalne w Visia+AC?

 

Jezeli tak, to gdzie mozna podlaczyc sie z kablami od glosnikow? Nie chcialbym rozbierac polowy auta zeby dostac sie do kostki przy odtwarzaczu, a musi gdzies przeciez byc kostka w wiazce do tylu.

 

Dzieki!

 

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj kolega ma autko to pociągneli kable do tylnych glosników ale do połowy auta:P hehe na wysokosci konca przednich siedzen:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odster napisz mi jak zdjac obudowe z tylnych drzwi w k12 to sprawdze u siebie, bo ja mam zalozone fabryczne przez ASO i wtedy wsio sie wyjasni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak z przodu:

 

1. Zdejmujesz cwierc-koleczko wokol klamki (na zatrzaskach).

2. Zdejmujesz korbke od okna (jest tam drucisk zaciskowy)

3. Odrywasz tapicerke (na zatrzaskach)

4. Uwaga na zatrzaski przy klamce. trzeba delikatnie i podnoszac tapicerke ponad prog okna.

 

Calosc schodzi sprawnie i szybko.

 

 

Ale ty pewnie bedziesz mial i przewody i konektor...

Problem w tym, ze jezeli nie ma przewodow po zdjeciu tapicerki, to dokad je nalezy przeciagnac? (tzn gdzie jest najblizsza kostka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem konektor...

Jest pod slupkiem srodkowym. Slupek schodzi bez problemu - nie ma zatrzaskow tylko trzeba go zdjac i podniesc do gory.

 

Konektor jest 6-cio zylowy:

2 zolty+brazowy do zamka

2 czerwony+bialy do glosnika

1 niebieski ???

1 pusty

 

(te dwa ostatnie to pewnie do silnika szyby)

 

wystarczy przedluzyc ok 30 cm przez uszczelke do drzwi i po klopocie.

 

Z drugiej strony, to troche skandal, ze Nissan nie dolozyl tych dwoch drucikow... Zalosc. Ale wiadomo, na czyms kase robic trzeba.

 

Dzieki za pomoc, mimo wszystko!

 

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...