Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

pytań kilka od nowicjusza ;)


Gość picia277

Rekomendowane odpowiedzi

mam na oku wlasnie sunnego 1.4 (87km) z 95 - jestem na etapie oglądania. I mam pytanie dla kolegów ktorzy maja ten/podobny rocznik: czy zaczyna się Wam korozja na dachu tuz przy przednie szybie ? bo sie zastanwiam czy ona nie mial dachu robioneg jakos :/ chyba ze to normalne :)

A moje drugie pytanie to czy macie moze pomysl co jest przyczyną że nie działa obrotomierz? (czasem działa-tak wskazówka dziwnie podskoczy :) ) i czy drogie to jest w naprawie? :)

chyba na razie nie mam więcej pytan :D

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Sunnego składaka z '95 i korozji w ogóle nigdzie w widocznym miejscu nie ma. Gdzieś tam przy bagażniku na dole coś jest, ale trzeba szukać. Obrotomierz mi działa normalnie, więc Ci nie pomogę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem posiadaczem Suunego 1.4 '95 rok i korozji brak, tylko przy bagażniku sic sie pomału przebija, a obrotomierz lubi mi skkac i pokazywać co chce , ale później po paru kilometrach sie stabilizuje i pokazuje ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak montowalem zegary z obrotomierzem do swojego to tez czasem dzialaly a czasem nie wina okazalo sie slabe polaczenie kostki (pinu wlasciwie) z zegarami. po poprawnym zmontowaniu problem nie wystapil.

 

pozdrawiam

slawek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki wszystkim za odpowiedzi :). Co do tej rdzy to mnie trochę przestraszyliście (szczególnie nowikg :) ) ale myślę że pogadam ze znajomym blacharzem, żeby looknął na to okiem, czy to groźne czy nie i za ile się to da "zrobić" :). Mam jeszcze jedno pytanko: wiecie może jak rzszyfrować numer nadwozia? zapisałem go sobie ale nigdzie w interencie nie znalazłem opisu, któa literka i cyferka co oznacza. W moim przypadku ten numer to JN1BCAN14U0504494.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...