Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Coś nie ma mocy na benzynie


Gość SEAL's

Rekomendowane odpowiedzi

kurde niedawno zalozylem gaz sekewencje w A33 po 3 miesiacach cos zaczelo sie dziac z jazda na benzynie silnik zaczyna sie ksztusic nie ma mocy po kontroli komputera pokazuje niskie napiecia na sondach lambda pracuja nie tak jak trzeba i podaja zla miszanke paliwa , na gazie jezdzi za***iscie ale na paliwie cos sie pierdzieli. pytalem kolo co zakladali mi gaz moze byc tak ze podpieli mi sonde lambda przez komputer od gazu do kompa od silnika i moze go zaklocac ale nie wiem czy to jest napewno? czy cos wiecie o tym ?czy to napewno to czy moze cos innego? bo juz mi dziala nerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz moze wydruk z diagnozy komputerowej??

bo to ze niskie napiecie na sondach to moze byc wiele powodow.

najlepiej jakbysodczytal kody w komputera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echhh ci gazownicy, pokolenie wychowane na POLONEZACH. Mnie też burak kazał wymienić sonde, a jak przyszło co do czego to filtr powietrza był zapchany. I przepraszam też przez gardełko nie przeszło. Z tego co wiem to Maxima (przynajmniej moja) ma dwie sądy i jak Mnie zakładali instalacje to jedną podpieli do centralki od gazu przez ktorą to sygnał idzie dalej. Ale ja bym tutaj raczej nie szukał, bo po pierwsze było dobrze a żle, a po drugie jak by nawet nie było sygnału z sądy to Nissanek jest na tyle mądry że jakąś wartość by sobię tam przyjoł i bez tego by śmigał może by tylko więcej palił. Z tego co piszesz wynika że silnik ma złą mieszankę albo za ubogą, albo za bogatą. Hmmm może coś z powietrzem nie tak. Napisz może troszkę dokładniej co mu dolega, acha i na wtrysku tak sie nie powinno stać, ale czy ci sie nie zdażyło że kichnoł gazem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mala popraweczka.

maxima ma conajmniej 3 sondy, po jednej na kazdy bank cylindrow i jedna w, badz za katalizatorem.

dobrze by bylo jakbys wiedzial ktora to sonda ma niskie napiecie ta przednia czy tylnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...