Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Alarm- montaż


wojciechu11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Może ktoś ma sprawdzony zakład montujący alarmy w Lublinie. Jeśli tak to prosze o namiary. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co Ci w takim aucie alarm. Szkoda kasy. To nie audi czy volvo. Ryzyko kradzieży jest zerowe chyba ze komuś nie spasowales .

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie masz ubezpieczenia dealer'skiego to czesto masz znizki za dodatkowe zabezpieczenia - chyba w wiekszosci towarzystw ubezpieczeniowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm..., nie rozumiem dlaczego tak bardzo nie chcesz zeby ludzie zakladali alarmy?

Alarm ma swoje zalety i wady ale jesli ktos chce to dlaczego nie?

Jesli bedzie sie czul bardziej komfortowo to niech montuje, co Ci to przeszkadza? To jest wystarczajacy powod zeby zakladac autoalarm

BTW. GAP jest chyba dla aut max 5 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepiej raz zapłacić za alarm, niż co roku więcej płacić za ubezpieczenie za posiadanie tylko jednego zabezpieczenia. Ci co ubezpieczają AC znają koszty.  Mam  spokojniejszy sen ( mimo że to nie Audi ). Z QQ 4 lata temu alarm spłoszył niechcianych gości i to jest dla mnie argument. Ja nikogo nie namawiam, wolna wola. Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica w AC z alarmem i bez, to przedział 15-30zl, przynajmniej tak było u mnie dla pzu, warty i interrisk, argument kiepski. Co do alarmu jako straszaka, co kto lubi, w mieście nikt na to nie zwraca uwagi, ale sytuacja sytuacji nie jest równa.

Zamiast alarmu, tańszym i skuteczniejszym rozwiązaniem byłby montaż odcięcia zapłonu lub paliwa. Sprytny elektryk zrobi wedle życzenia z ukrytym przełącznikiem, za mniej niż połowę ceny samego alarmu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na starej Astrze mialem sporo znizki za drugie zabezpieczenie i z tego co pamietam bylo to conajmniej 100 zl a  auto juz starawe

Teraz nie sprawdzalem bo od kilku lat mam ubezpieczenia dealerskie. Byc moze roznica juz nie jest duza ale jako straszak bedzie o wiele lepszy niz odciecie zaplonu etc.

Pod wlasnym domem ludzie zwracaja jednak uwage na wycie alarmu - czy to oby nie jego auto wyje.

Moze nie dlatego, ze kradna ale chocby dlatego zeby nie bylo na nich przed sasiadami ze im wyje etc... - powod jest w tym momencie nie istotny, wazne ze wyglada a to juz moze odstraszac.

Ja pod biurem wygladam przez okno gdy cos wyje tak jak i moi koledzy z pracy

To nie sa auta premium wiec raczej kradziez na zlecenie jest rzadkoscia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dawno zrezygnowałem z alarmu na rzecz blokady skrzyni biegów i nie ma żadnych problemów w ubezpieczeniu.

Uwzględniają dwa zabezpieczenia - immobilizer i właśnie blokadę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, gkowal napisał:

Ja już dawno zrezygnowałem z alarmu na rzecz blokady skrzyni biegów i nie ma żadnych problemów w ubezpieczeniu.

Uwzględniają dwa zabezpieczenia - immobilizer i właśnie blokadę.

 

Alarm dla zlodzieja nie jest żadna przeszkodą ,blokada skrzyni natomiast tak.

Dlatego to jest lepsze zabezpieczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj kolego z Lublina, dla mnie pytanie, które zadałeś powinno być: Jaki alarm byłby dedykowany do NISSANA i tu konkretny model auta, rok itd. A kto to będzie robił to drugi bardzo ważny argument. Gdybym miał zakładać alarm, to zapytałbym się o domykanie dachu i szyb np. z kluczyka. W każdym aucie mam alarm. Ale kiedyś miałem tylko odcięcie zapłonu z ukrytego przełącznika i też było ok. Kiedyś dawno temu takie rozwiązanie uratowało znajomemu auto....Wszystko ma swoje wady i zalety a Ty swój budżet..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...