Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] przepływomierz, wymiana


dejw777

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanko odnośnie przepływomierza. Posiadam almera n16 1,6 98km z 2003 r. Kupiłem przepływomierz używany od almery n16 1,5 2005r. Jeżeli chodzi o kształt tuby przepływomierza jest on identyczny jak starszy. Rożni się jedynie sam wkład (przepływomierz) + jego skręcenie w tubę(sam przepływomierz jest trochę węższy od starego-widać na zdjeciach). Rożni się również kostka wpinające kable. Wejście do urządzenia jest również na 5 kabli jak do starego. Zastanawiam się czy mogę przelutować kable do nowego i czy będzie to działało? W załączniku wrzucam foty starej przepływki i nowej.

IMG_20180517_082118649.jpg

 

 

 

 

new.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To są zupełnie inne przepływomierze. Ten nowy wygląda jak od X-traila. Do 1,5 nie podejdzie: https://archiwum.allegro.pl/oferta/przeplywomierz-nissan-primera-22680-aw400-afh60-24-i5478437791.html

zgadza się.

podpiąłem wczoraj z ciekawości i co by nie było to silnik jakoś odpalił ale pracował tragicznie.

obroty na jałowym falowały. reakcja na pedał gazu - żadna.

odsyłam ta część i zamawiam prawidłową

dzieki za odp

pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej podaj mi vin na priv to sprawdze jaki numer oe jest do twojego. Wadą różnych sprzedawców i katalogów  z których korzystają jest to, że nie zawsze część jest zgodna z oryginalną, albo oryginalna używana to nie jest ta, która ma zastąpić zepsutą.

W sumie nie ma takiej potrzeby, na zepsutej przecież jest numer :)

Goście handlujący w necie nie zawsze wiedzą do czego część pasuje. Na aukcjach nie pokazują dokładnych zdjęć, często nie podają numeru części. Piszą by po szczegóły dzwonić i ja nieraz dzwoniłem i okazywała się lipa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...