Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Key system fault


vendetti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piotrek3 czyli chcesz powiedzieć że Twój samochód jeździ normalnie na 6 biegu 50km/h przy obrotach w granicach 450 obr/min ???

Ja Ci tylko pokazałem zdjęcia z jazdy na poszczególnych biegach i że nie ma możliwości z taka prędkością jechać już na 5 biegu a co dopiero na 6 w kasztance. Jak widzisz Brzyk napisał że przy 60km/h jego benzyniak na 6 biegu ma ok 1200 obr/min. Jak widzisz na zdjęciu przy 54km/h już diesel nie może jechać gdyż ma obroty na minimalnym poziomie więc musiałem go z górki potraktować aby zrobić to zdjęcie. O 6 biegu nawet nie ma mowy jakiejkolwiek jazdy gdyż auto miałoby ponad 400 obr poniżej wolnych obrotów gdzie w dieslu sa na poziomie ok. 850 obr/min

Co do Twojej wypowiedzi o silnikach benzynowych a dieslach to nie zmieniaj tematu gdyż rozmawiamy o dieslach a nie benzynie. Napisałem Brzykowi jasno że nie można porównywać benzyny z dieslem więc kolego czytaj ze zrozumieniem zanim znowu będziesz chciał zabłysnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam moje zalecenie z poprzedniego posta.Zaczerpnij min.informacji zanim cos kolwiek w tym temacie bedziesz chcial dalej pisać.

Kiedy piszesz takie kocopoły  o mozliwosci jazdy z obrotami silnika ponizej wartości obrotow  biegu jalowego ,to na prawde  ręce opadają i chęc do  dalszej dyskusji w temacie z Tobą...

 

Edytowane przez piotrek3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2018 o 12:49, piotrek3 napisał:

Wiele razy jeździłem i jeżdżę obecnym X-trailem ( innymi autami też  o podobnymi parametrach silnika) 50-60km/h i nawet i na 6 biegu i nigdy nie zdarzyło mi sie cokolwiek uszkodzić.Moj ma ok.360nM momentu i to jest dla niego pestka.

Byc moze dla 1,5dci jest inaczej-ale jeszcze nie jeździłem autem i który ma tak mały silniczek diesla..

Kolego przypomnę Ci Twoją wypowiedź zanim zaczniesz znowu błyszczeć. To z Twojej wypowiedzi wynika że jeździsz na 6 biegu 50km/h na obrotach znacznie niższych niż biegu jałowego. Dlatego po raz kolejny próbujesz być wielkim znawcom tematu nie mając o nim zielonego pojęcia.

Rozumiem że 360nM momentu pozwala na jazdę nawet z zerowymi obrotami. Proszę kolego ogarnij się i zaprzestań siania herezji :yellowcard1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzę czesto i jeździć bede dalej jak warunki na to pozwalac bedą na 5-6 biegu 50-60km .

Moje auto sobie z tym swobodnie radzi dysponujac duzym momentem obrotowym i pozwalajacymi na toprzełozeniami skrzyni.

Tylko Ty nie wiem dlaczego ciagle z uporem maniaka jak mantre wkladasz mi w usta słowa ,ktory nigdy ani razu  nie wypowiedzialem ani nie napisałem a wyłaczenie sa one Twojego autorstwa   powielane juz pare razy o jeździe autem na połowie zakresu obrotów jałowych i nawet i mniej!

Jak nie masz kontroli nad tym co piszesz -to ogarnij sie, cofnij sie o pare postów w tył i przeczytaj swoje posty.

Te twoje bzdury cały czas sa widoczne w tym wątku.

Edytowane przez piotrek3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie pozostaje mi nic innego jak zaprzestać z Tobą rozmowy gdyż nie ma ona najmniejszego sensu. Piszesz o rzeczach o których nie masz pojęcia czytając jakieś bzdury gdzieś w necie a później próbujesz błyszczeć.

Gratuluje Ci silnika który nawet wyłączony potrafi jeździć i to mając 0 obr/min. Ba... Twój diesel pewnie nawet jeździ na benzynie i paliwie lotniczym aby te Twoje 360nM mogło szaleć pod maską. A to że te 360nm to przy 2000 obr/min silnik osiąga to przecież Twój samochód osiąga je już przy 600 obr/min. Kto normalny dieslem jeździ na ON??? Tylko jakiś głupek by wlał ON do baku w dieslu zwłaszcza jak się ma tyle nM.

U kolegi w wartburgu to nawet na 7 biegu się jeździ autkiem 30 km/h. Wartburg to dopiero ma kopyto. A w trabancie to w ogóle silnik maksymalnie ma 500 obr/min przy 50nM. Jeszcze sobie przypomniałem jak w komarku miałem 9 biegową skrzynię to dopiero był sprzęt....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...