Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Światła po zamknięciu x-traila


mixokret
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Interesuje mnie czy można wydłużyć czas świecenia świateł po zamknięciu samochodu. Chodzi mi o światła doświetlające drogę do domu [ wypadło mi jak to jest marketingowo nazwane ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w ustawieniach, ale moim zdaniem nie ma takiej możliwości, tak jak np nie ma automatycznego zamykania drzwi po ruszeniu czy zmiany ilości mrugnięć kierunkowskazów jak np w Hyundaiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierunkowskazy to chyba byla mozliowosc zmiany z pojedynczego na potrojne ale nie wiem czy nadal to jest, w poliftowych

Ciekawostka, w starszym T32 (kilku-latek) kupiec na mojego bitego mial domykanie drzwi po ruszeniu co mnie zdziwilo bo ja tego nie mialem. Byc moze poprzedni wlasciciel jego X'a zamontowal jakis adapter a ten nie wiedzial o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

Kierunkowskazy rzeczywiście można ustawić żeby mrugały 3 razy przy lekkim naciśnięciu dźwigni [np. przy zmianie pasa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mowa o ryglowaniu, to w przypadku kolizji rozryglowują się drzwi? czy jak ktoś nieprzytomny to szyba do zbicia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, mixokret napisał:

Interesuje mnie czy można wydłużyć czas świecenia świateł po zamknięciu samochodu. Chodzi mi o światła doświetlające drogę do domu [ wypadło mi jak to jest marketingowo nazwane ]

Menu Vehicle setting / Lighting - moze to to - Headlight off delay

LightSetting.png

Edytowane przez JackSet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale jak wiekszosc mozna tylko wlaczyc / wylaczyc. Brak jakichkolwiek dodatkowych ustawien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

headlight off delay - obawiam się że w wersji po FL nie można włączyć opóźnienia ... ale zaraz to sprawdzę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem .... można tylko włączyć lub wyłączyć bez ustawiania czasu świecenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem u siebie sprawdzic ale pewnie jest podobnie

@mixokret

Mozesz uzupelnic Swoj profil bo nie pamietam jaka masz wersje wyposazenia samochodu

Moze rozni sie to w konkretnych wersjach etc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, mixokret napisał:

headlight off delay - obawiam się że w wersji po FL nie można włączyć opóźnienia ... ale zaraz to sprawdzę :-)

no to też mi FL B) - mozna było az do 3 minut

To ile teraz jest ustawione fabrycznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@juras2017 uzupełnione

@jackset za krótko - nie mierzyłem ale  z 15-20  sek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzilem i nie widze teraz wogole opcji " headlight off delay " wlacz/wylacz u siebie (FL wersja ale 2017)

Wydawalo mi sie, ze byla mozliwosc wlaczania lub wylaczania a teraz brak - sprawdzalem na pracujacym silniku (stojac w korku).

Moze na postoju jest dostepna, tego juz nie sprawdzilem -zapomnialem  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...