Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Listwy nadkola błotnika


eryk93

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, pojawił się u mnie problem z listwami nadkola, nie trzymają już za dobrze i chciałbym je wymienić, nowych chyba nie da się już kupić, da się je jakoś naprawić samemu bez niepotrzebnego wiercenia, czy jednak trzeba do szpeca jechać?

Wybaczcie jeśli temat się powielił, wyjeżdżam niedługo i potrzebuję szybko naprawić bądź wymienić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o tym, ale właśnie ceny w aso są kosmiczne, ewentualnie poszukam używanych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie , przy autach w tym wieku czasami można mile się zaskoczyć bo robią wyprzedaże takich bzdetów co nie schodzą, Kolega się czaił i w końcu za grosze kupił listwy ozdobne do szyb drzwi do mazdy 6. 

 

Poza tym czasami ceny aso mają niższe niż sklepy. Ostatnio kolega szukał szpilki koła do astry J . Intercars 23zł sztuka,  inny lokalny sklep "tylko całe piasty" miał a w aso 16zł sztuka :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz tutaj mnie zaskoczyłeś, ale dzięki wielkie, wzbudziłeś motywację do podróży "punkt aso" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W serwisie zaproponowali mi 825,15zł za sztukę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, eryk93 napisał:

W serwisie zaproponowali mi 825,15zł za sztukę....

Czekałem kiedy Kolega zapyta sie w ASO o cenę.

Byłem na 100% pewny,ze cena z ASO może być powodem palpitacji serca.

W Nissanie nie ma zadnych okazji i nie ma opcji aby cos sprzedali taniej od innych.

Szczególnie drogie sa drobne plastikowe duperele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...