Skocz do zawartości
W dniu 15.05.24 od godz. 22:00 z powodu prac serwisowych po stronie hostingu forum będzie niedostępne kilka godz. Przepraszamy za utrudnienia. ×
Części Nissana - iParts.pl

Problem ze skrzynia


Swierkowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam dziwny problem. Od niedawna posiadam nissana Murano 3.5z gazem i odkryłem że moje autko nie jedzie szybciej niż 120km/h i nie wchodzi na wyższe obroty podczas próby pobicia tej prędkości niż 4000rpm.Czy to jest problem ze skrzynia czy może posiada jakąś blokadę? Pomocy! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Szukałbym przyczyny w instalacji gazowej. Często gazownicy wcinają się w instalacje elektryczną skrzyni automatycznej ze swoim "gazowym" komputerem w poszukiwaniu sugnałów sterujących - smutne, ale prawdziwe. Założyć gaz do samochodu - każdy może, ale zrobić to tak,. żeby nie popsuć innych podzespołów to już trzeba majstra. Podobnie jest z gazem przy turbinach - dla gazownika ma dobrze być na gazie, a reszta?

Poza tym - jak kogoś stać na wyścigowego konia to powinno być go stać na owies. A wracając do gazu - w murano będzie OK na około 50kkm, a później remont silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...