Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Klimatyzacja


jacek1969

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z klimatyzacją micrze k12.Po wymianie chłodnicy  napełniona została klimatyzacja i okazało się,że sprężarka się nie załącza.Elektryk sprawdził,że sprężarka jest w porządku załączałą się na krótko.Wymieniony został czujnik ciśnienia klimatyzacji i nadal nic. kalimatyzacja nie chodzi.Może ktoś pomoże w tym przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Cześć. Minęło już trochę czasu, więc pewnie rozwiązałeś problem. Możesz napisać co było przyczyną? U mnie dotychczas klimatyzacja normalnie działała, ale ostatnio nie była w ogóle włączana i dziś uruchomiłem ją, żeby sprężarka się trochę pokręciła, a tu nic - zero reakcji na przycisk. Sprawdziłem autocomem podstawowe funkcje i wiem, że Autocom nie widzi włączenia przycisku klimatyzacji, mimo że dioda się zaświeca. Presostat pokazuje 0,105V podczas pracy silnika, po wypięciu wtyczki 0,005V. Symulowałem odczyt z presostatu ok.1,7V i kompresor nadal nie startował.  Wykluczyłem tym sposobem awarię sprzęgła i brak czynnika (czynnik powinien być, ponieważ nie zauważyłem żadnych śladów wycieku). Nie miałem już czasu na sprawdzenie włącznika, ale może podpowiecie co jeszcze poza nim sprawdzić? Możliwe, żeby przycisk się uszkodził?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...