Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

coś piszczy z tyłu


Gość onegog

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, może ktoś miał coś podobnego

 

piszczy mi coś z okolic tylnego prawego koła.

 

jak Jadę na wprost to cisza, jak skręcam w lewo też, ale wystarczy leciutko skręcić w prawo - zaczyna piszczeć. zauważyłem też że słychać ten efekt dźwiękowy dopiero od prędkości 55-60 km/h.

 

Jeżdżę z tym już jakiś czas, i żaden z mechaników u których z tym byłem, nie mógł znaleźć przyczyny. Podobno może to być lożysko, ale jeden z fachocwów nasłuchiwał i stwierdził, że absolutnie nie.

 

więc może ktoś z Was wie, albo podejrzewa co to może być?

 

autko to micra k11 `99

 

thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, może ktoś miał coś podobnego

 

piszczy mi coś z okolic tylnego prawego koła.

 

jak Jadę na wprost to cisza, jak skręcam w lewo też, ale wystarczy leciutko skręcić w prawo - zaczyna piszczeć. zauważyłem też że słychać ten efekt dźwiękowy dopiero od prędkości 55-60 km/h.

 

Jeżdżę z tym już jakiś czas, i żaden z mechaników u których z tym byłem, nie mógł znaleźć przyczyny. Podobno może to być lożysko, ale jeden z fachocwów nasłuchiwał i stwierdził, że absolutnie nie.

 

więc może ktoś z Was wie, albo podejrzewa co to może być?

 

autko to micra k11 `99

 

thx

 

na moje to łożysko a tak się zastanawiam jak nasłuchiwał ten fachowiec biegł koło auta z predkością 50k/h :lol::lol::lol: bo jak sam pisałeś dopiero wtedy zaczyna i do tego jak się skręca czyli łożysko jest dodatkowo obciążone :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dzięki za odpowiedź, ale mechanior nasłuchiwał samochód podwieszony i pokręcił koło ręką, pewnie są jakieś sposoby,

 

oprócz tego piszczy już od dłuższego czasu, i przejechałem z tym piszczeniem jakieś 20kkm więc jak by to było łożysko to pewnie zaczęło by już wyć a nie piszczeć.

 

Panowie proszę o pomoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze pompa paliwa. one lubia piszczec. szczegolnie jak robi sie zimno.

 

o kurczę a jak to sprawdzić?

 

i dlaczego piszczy tylko podczas jazdy?

 

a piszczało też latem, chociaż mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michalll

jak wlaczasz stacyjke to przez kilka sekund slychac jak pompa pompuje paliwo (zanim uruchomisz silnik), jezeli wtedy slychac ten sam pisk to jest to pompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wlaczasz stacyjke to przez kilka sekund slychac jak pompa pompuje paliwo (zanim uruchomisz silnik), jezeli wtedy slychac ten sam pisk to jest to pompa.

 

nic takiego nie słychać, więc pompa odpada.

 

szukamy dalej, dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...