Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

WYSKAKUJĄCY BŁĄD


Arcanius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie wnikam bo się nie znam tak zrobili i co poradzić / więc jak się to ma do tego filtra co pokazałeś ? mam kupić dwa ? czy co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dino ...:) nie możemy zrobić bez komplikacji ? jak jest tylko na lepszych częściach ?chodzi o wymiane nie przerabianie instalacji gazowej 

listwe już niejakie pojęcie mam jaką kupić ...na temat filtrów zdąże jeszcze poczytać bo te maja niecały 1k km przejechane więc świeże są.

Podziekował za wszystkie rady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz zostawić tylko dziwi mnie to coś co zobaczyłem :D a jak będziesz chciał przerabiać wtedy zainwestuj w lepszy filtr 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

to zależy od gazmena, jak chcesz znać max cenę zadzwoń do Jastkowa koło Lublina  i od tego już chyba wszystko będzie taniej :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ze strojeniem . na phjacus polecają ten zakład  i juz u nich bywałem :)

 

Na marginesie dodam iż zjedziłem troszke Polske w urlop tankował na różnych stachjach i był spokój,,, zajechałem do domu zatankowałem na orlenie i po 5 km wywalił  błąd P0300

rodzaj czy jakość gazu może mieć wpływ na to że ten błąd wyskakuje ?

Edytowane przez Arcanius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Listwa wymieniona , koszt 100 zł 

Problem z błędem pozostał ,,, więc po wykluczeniu  świec , /nowe/ cewki /zmieniłem z cylindra 1 na 4 a bład nadal na 1 wyskakuje/ , wymianie listwy gazowej pozostaje mi regulacja zaworów 

Bardzo fajna sprawa :(   jakos  robota ok 800zł będzie kosztować , mam nadzieję że uszczelki pod głowicę nie będzie trzeba wymieniać ....Co sądzicie o cenie ? i czy powinienem wyczyścić od razu przepustnice ? tylko nie wiem co oznacza ta adaptacja i czy to jakoś poważnie podniesie koszt ?

Objawów prawie nie ma , lekki klekocik /który słychać tylko po otwarciu maski/ oraz gubi obroty na zimnym silniku i tylko na jałowym biegu

Pozdr.

Edytowane przez Arcanius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

autko odebrane , 8 wydechowych i dwa ssące do regeneracji, koszt robocizna 800 + 200 szlifowanie,  dodatkowo uszczelka pod pokrywa wymieniona ...autko odzyskało wigor i błędy znikły , obroty - zero wachnięć :)

Przy jeździe na gaz koszt regulacji zaworów zwróci sie po niecałym roku więc jest luz . Jeśli ktoś będzie potrzebował dobrego speca od aut japońskich polecam tego z Otwocka :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...