Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Potrzebuje pomocy


dumik

Rekomendowane odpowiedzi

Auto murano z51 3,5   instalacja stag300 isa2 ,  reduktor R19 Reduktor KME Gold 300KM  , wtryski hana niebieski .... pytanie - jak ustawić labmde w ustawieniach ,  2 pytanie - od reduktora do filtra i dalej do wtrysków idą dwa węzy - czy maja być jednej długości?     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, dumik napisał:

 jak ustawić labmde w ustawieniach

jak podłączona to będzie wskazywać 

4 minuty temu, dumik napisał:

 od reduktora do filtra i dalej do wtrysków idą dwa węzy - czy maja być jednej długości?     

niekoniecznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłączona jest , tylko nie wiem co w ustawieniach zaznaczyc? UEGO , UBOGA ......

Zauważyłem (miałem staga wtryski , dałem teraz hane ) ze na 3 cylindrach (tam gdzie krótszy waz od reduktora )  jest mniej MS wtrysk gazu .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak masz podłączoną? bo tam chyba jest szerokopasmówka i lepiej to odłączyć aby się nic nie tarabaniło

 

24 minuty temu, dumik napisał:

 

Zauważyłem (miałem staga wtryski , dałem teraz hane ) ze na 3 cylindrach (tam gdzie krótszy waz od reduktora )  jest mniej MS wtrysk gazu .... 

odepnij sondy od STAG-a i zobacz co będzie, znaczenie mają długości wtrysk-kolektor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, DINO napisał:

a jak masz podłączoną? bo tam chyba jest szerokopasmówka i lepiej to odłączyć aby się nic nie tarabaniło

 

odepnij sondy od STAG-a i zobacz co będzie, znaczenie mają długości wtrysk-kolektor

wtrysk -kolektor zrobiłem długości jednakowe co do mm)))    Mówiłem kiedyś, skoda ze jesteś tak daleko..... brakuje takich ludzi na Podkarpaciu....    

Ok! będę próbował dalej.... bo po ostatniej wizycie u gazownika < nawet mapy benzyny nie zebrał ( na żółto świeciła))))      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...