Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[350Z] Problem z szybą


damianaerox0219

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z szybą pasażera, nie uchyla się przy otwieraniu drzwi a przy próbie zamknięcia na raz leci sama max do góry po czym otwiera się jakies 10cm i tak za kazdym razem, zeby ją zamknąć całkowicie musze kilka razy klikac przycisk az dojdzie do samej góry

Czytałem o czyszczeniu silnika, szczotek itp, wszystko zrobiłem, mechanizm nasmarowałem, czujnik uchylanej szyby przy drzwiach zmieniłem i efektów dalej brak.. czyzby problemem był czujnik przeciążeniowy gdzies w silniku? wyczuwa opór i opuszcza szybę w dół? z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tam taki guziczek na silniku   do resetu  jest gdzieś już na forum wątek o tym 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciskałem guziczek i nic, z ciekawosci go wyciągłem i nic pod nim niema-to taka gumka zaślepka, chyba ze po prostu czegos tam brakuje choc wątpie bo drzwi nie były wczesniej rozbierane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem podobnie. szczotki wytarly sie na tyle ze raz dotykaly komutatora a raz nie. kupilem nowe za 4zl i przelutowalem i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.07.2018 o 12:49, dawxxx666 napisał:

Dokładnie jak kolega wyżej, miałem z tym problem i przejście całej procedury jest wymagane. Zwykle wciśnięcie tego guziczka nic nie da. Będzie śmigać jak zrobisz to według instrukcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE DA BO TO NIE JEST RESET  PC ta     ten guzik blokuje sprzęgło i trzeba jeszcze odpowiednio sterować szybą   gora dół  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...