Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Zawiasy w drzwiach


Gość lolek1021

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam zamiar wymienić zawiasy drzwi w mojej mikrze. Będę musiał pewnie zdjąć drzwi i stąd moje pytanie: gdzie można odłączyć kabelki od głośników? czy złączka jest gdzieś w drzwiach czy w innym miejscu?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam zamiar wymienić zawiasy drzwi w mojej mikrze. Będę musiał pewnie zdjąć drzwi i stąd moje pytanie: gdzie można odłączyć kabelki od głośników? czy złączka jest gdzieś w drzwiach czy w innym miejscu?

Pozdrawiam

 

Jest w drzwiach zaraz przy głośniku, jeżeli nie mam jakichś zwidów to jest też zaraz po wejściu do kabiny - ale tego pewien nie jestem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tutaj moge ci zagwarantować ze przy glosniku jest wtyczka glośnikowa ale przy drzwiach wewnątrz slupka pod gumową przelotka jest wtyczka.Najlepiej dostać się tam od wnetrza samochodu-wystarczy zdjąć plastikową maskownice na progu i slupku pod deska rozdzielczą i wyciagnąć gombke z otworu a nastepnie wygrzebać kable wraz z wtyczką i rozpiąć-pozatym aby odkrecic zawiasy i nie narobić sobie szkud i zeby potem latwo wyregulować drzwi należy ściągnąć wewnętrzne nadkola przednie tak abyś mial dojście do śrub

Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...