Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Zawiasy w drzwiach

Guest lolek1021

Recommended Posts

Guest lolek1021

Witam,

Mam zamiar wymienić zawiasy drzwi w mojej mikrze. Będę musiał pewnie zdjąć drzwi i stąd moje pytanie: gdzie można odłączyć kabelki od głośników? czy złączka jest gdzieś w drzwiach czy w innym miejscu?

Pozdrawiam

Guest Matysssss

no albo przy glosniku albo przy radyjku

w sumie to nie wiem jak to jest w standardzie bo ja niestety nie mam bo sam sobie kostke poskladalem :lol:

Lolek1021 ---> kombinuj :lol:

Z rysunków, opisów i zdjęć(*) wynika, że powinna być w drzwiach, ale sam ich nigdy nie rozbierałem...

______

(*) - T. Poźniak, Nissan Micra, WKŁ 1998

Witam,

Mam zamiar wymienić zawiasy drzwi w mojej mikrze. Będę musiał pewnie zdjąć drzwi i stąd moje pytanie: gdzie można odłączyć kabelki od głośników? czy złączka jest gdzieś w drzwiach czy w innym miejscu?

Pozdrawiam

Jest w drzwiach zaraz przy głośniku, jeżeli nie mam jakichś zwidów to jest też zaraz po wejściu do kabiny - ale tego pewien nie jestem :D

Guest GugiBaoo

I tutaj moge ci zagwarantować ze przy glosniku jest wtyczka glośnikowa ale przy drzwiach wewnątrz slupka pod gumową przelotka jest wtyczka.Najlepiej dostać się tam od wnetrza samochodu-wystarczy zdjąć plastikową maskownice na progu i slupku pod deska rozdzielczą i wyciagnąć gombke z otworu a nastepnie wygrzebać kable wraz z wtyczką i rozpiąć-pozatym aby odkrecic zawiasy i nie narobić sobie szkud i zeby potem latwo wyregulować drzwi należy ściągnąć wewnętrzne nadkola przednie tak abyś mial dojście do śrub

Pozdrawiam :P

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...