Skocz do zawartości
W dniu 15.05.24 od godz. 22:00 z powodu prac serwisowych po stronie hostingu forum będzie niedostępne kilka godz. Przepraszamy za utrudnienia. ×
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana oświetlenia wnętrza


JACKAUTECZKO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.

Jestem krótkiego czasu posiadaczem Murano Z 51. I jak to u mnie bywa próbuję jeszcze coś pozmieniać. Zająłem się wymianą żarowek  na paneliki LED  w podsufitce .Efekt fajny wypróbowany z poprzedniego Xtrail i H i40 . Dziś mam wolne to zajmuję się  innymi wynalazkami z dodatkowego oświetlenia wnętrza stworzonego prze zemnie, ale po drodze wymienie parężarowek. o efekcie się pochwalę , może wywoła to falę uśmiechów na twarzy albo krytyki. Ale może być fajnie. 

Podsyłam link jak wyglądają te panele , są fajne jest jasno , jest inaczej ....

  

Pozdrawiam wszyskich 

 

Uwagi i sugestje mile widziane

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nakombinowałeś bo w tej chwili w dobrym sklepie LEDowym znajdziesz żarówki z dużą mocą, które pasują w miejsce oryginalnych beż żadnych przeróbek. Koszt ok 12zł/szt

Ale wielki + za chęci bo widzę że w murańcach niewiele osób próbuje upiększyć oryginał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Miło mi tym bardziej jak napisałem sugestje i krytyka mile widziane. Nie ma wiele kombinacji bo ten panelik ma uniwersalne końcówki i montaż jest tak samo prosty jak zwyklej żarówki. A efekt  jest lepszy. Uwierz mi na slowo. A są trwalsze i nie mrugają po pewnym czasie. Cena... . Ja placę za 4 szt - 4,99 Eur i świecą super . Ja lubę jak jest jasno. 

Jestem w trakcie montażu dodatkowego oświetlenia. 

Montaż rownie prosty za malą kasę i jest inaczej jak w innych autach. 

Zaznaczę że nie oślepia w nocy a wręcz przeciwnie , wzrok się nie meczy . W wolnej chwili popatrz

Dla chętnych w wolnej chwili nakręcę montaż krok po kroku.

Pozdrawiam

Ps

To pierwszy etap.

Ale brakuje mi oświetlenia w samym bagażniku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie

No i  ciąg dalszy.

Na prośbę jednego z kolegów nagrałem filmik w jaki sposób się podłączyć przy instalacji światłowodów do oświetlenia wnętrza

Miłej zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...