Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Szyba czołowa


nori76

Rekomendowane odpowiedzi

Czy kogoś z Was dotknął temat wymiany szyby czołowej w iksie? Wakacyjny wyjazd będzie droższy w tym roku. Na szczęście mam wykupioną ochronę szyb. Ciekawi mnie tylko, jaki to jest koszt w ASO, czy kwota 5kpln wystarczy na jej wymiane. Zawsze pozostaje obawa o jakość naprawy w ASO, ale mam nadzieję, że już to robili.

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pakietu autoszyba ubezpieczalnia che wykonać naprawę w Nordglasie, czy warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w 2013 roku wymieniałem szybę z przodu. Też wtedy zastanawiałem się czy wybrać Nordglas. Jednak było sporo negatywnych opinii że mają słabe (miękkie) szyby, które szybko się rysują.

Wybrałem Pilkington'a i jestem z tego wyboru zadowolony. Opisane jest to w poniższym wątku. Oczywiście należy mieć na uwadze że moja szyba to była tylko sama szyba bez całej współczesnej automatyki przyklejonej w okolicach lusterka. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Wymiana pękniętej przedniej szyby w moim T32 z ubezpieczenia 'bezgotówkowo' w ASO Kraków  - marzec/kwiecień 2018 - cena około 4400 zł netto (wg wyceny ASO). Po moim pytaniu o koszty dowiedziałem się, że w zestawie jest nowy czujnik deszczu, bo nie ma procesu demontażu starego. 

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Moja szyba też wymieniona w ASO. Czujnik deszczu nowy. Wymiana  jeszcze na gwarancji, tylko nie wiem czy to była wada fabryczna czy czarna naklejka sama się odparzała.

IMG_0174.JPG

IMG_0170.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

W czerwcu też musiałem wymienić przednią szybę, przy 160 spadł mi kamyk na szybę i zrobiła się pajęczyna, po kilku godzinach pęknięcie doszło do połowy szyby. Koszt w ASO to ponad 5000 brutto. Niestety musiałem czekać na tą szybę  ponad 2 tygodnie, w tym momencie była chyba tylko jedna w Europie, co jest trochę dziwne, przecież takie rzeczy zdarzają się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...