Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jak poprawnie zamontować bagażnik dachowy w Qashqai+2


amigancik

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, nie mogę znaleźć wydawałoby się banalnej sprawy.

Jak zamontować poprawnie bagażnik dachowy w Qashqai+2 ?

W instrukcja bagażnika jest w sumie tylko informacja że belki maja być w odległości MIN. 70 cm od siebie.

W którym jednak miejscu ma być przednia a w którym najlepiej tylna ? Czyli ile centymetrów od mocowania relingu z jednej i z drugiej strony ma być przymocowana belka bagażnika ? ;-) 

PS Proszę tylko bez zbędnych zaśmiecających komentarzy typu "jak se zrobisz tak będziesz miał, albo kto jak woli itp..." na pewno jest jakaś optymalny montaż pod względem choćby aerodynamicznym itd...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, nie mogę znaleźć wydawałoby się banalnej sprawy.
Jak zamontować poprawnie bagażnik dachowy w Qashqai+2 ?
W instrukcja bagażnika jest w sumie tylko informacja że belki maja być w odległości MIN. 70 cm od siebie.
W którym jednak miejscu ma być przednia a w którym najlepiej tylna ? Czyli ile centymetrów od mocowania relingu z jednej i z drugiej strony ma być przymocowana belka bagażnika ? ;-) 
PS Proszę tylko bez zbędnych zaśmiecających komentarzy typu "jak se zrobisz tak będziesz miał, albo kto jak woli itp..." na pewno jest jakaś optymalny montaż pod względem choćby aerodynamicznym itd...
 
Jutro Ci zrobie fotke jak ja mam. Ogólnie to najlepiej montować w pobliżu mocowania relingu z dachem

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Ok mam nawet dziś ddd94d7110d0a18cdebc0544e0b9a3f3.jpg

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, amigancik napisał:

 na pewno jest jakaś optymalny montaż pod względem choćby aerodynamicznym itd...

 

Nie ma. Montując boks musisz się dopasować do rozstawu mocowania boksu. Wytrzymałość relingów jest taka sama w każdym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...