Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tanie wyklejanie X-ksa a jak cieszy :)


dgi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj powyklejałem sobie w moim X-ksie przedni schowek (przed fotelem pasażera), zamykany schowek w środkowej konsoli i półeczkę na środkowej konsoli.

W końcu nie grzechocze. Happy :D

Link do naklejki: https://allegro.pl/filc-czarny-miekki-samoprzylepny-450gr-mocny-klej-i6832863174.html

20180717_140610.jpg

20180717_140650.jpg

 

PS

Zdjęcia dużego schowka zapomniałem zrobić. :)

 

Edytowane przez dgi
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to miejsce na piloty rewelka, idealne na nokię 3310 :D świetny pomysł, też sobie takie zrobię, a co ;) BTW, jak nie w uchwycie na telefon, macie jakieś miejsce gdzie go kłaść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kładę w miejscu na kubek jak gdzieś wyskakuję na szybko. W dalszą trasę zapinam w uchwyt na szybę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba producent naszych nysek podzielił klientów pod tym względem na tych którzy lubią 4x4 i tych którzy lubią telefony hehe...:D Bo albo w tunelu masz pokrętło od napędów, albo rewelacyjną kieszonkę na swojego smartfona:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tunelu w sensie w podłokietniku? Nie mam 4x4 i mam tam taki mikro kubeczek na złotówki, obok 2 klimatyzowanych zagłębień na napoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, michalb napisał:

W tunelu w sensie w podłokietniku? Nie mam 4x4 i mam tam taki mikro kubeczek na złotówki, obok 2 klimatyzowanych zagłębień na napoje.

W tym miejscu jest pokretlo 4x4 i wtedy brak miejsca na telefon. Ja akurat lubie telefony :rolleyes:. Ale tam akurat mam pęk kluczykow do roweru, szafki  takie tam rozne.

Telefon przyklejam do gekona ktory to przyklejam na nawiewie srodkowym kierowcy. W ten sposob mam chlodzenie telefonu ktory sie mocno grzeje gdy korzystam z nawi. Wyprowadzilem tam kabelek tez usb.

 

gekon.jpg

Edytowane przez JackSet
Fotos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tutaj zamiast tego pokrętła mam mini kubeczek na złotówki. jedyne miejsce gdzie telefon się zmieści, to miejsce na kubki w pionie, albo jak wyciągnę przegrodę to w poziomie. Irytuje mnie to trochę ;)

image.thumb.png.a0b17a6601394838854bb75ff79695bd.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobote wykleilem bagaznik matą wygłuszającą Boll Flex. Od progu (po zdjeciu plastkowej oslony) do grodzi przy tylnej kanapie. Poszlo 1.5 m2. (koszt 86 zł + 2 piwa)

Po urlopie wykleje jeszcze nadkola i moze podloge pod kanapą. 

20180721_120009.jpg

20180721_123507.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Yukka napisał:

I jak oceniasz efekt? Warto?

Warto. Mnie chodzilo głównie o odglosy tylnego zawieszenia na nierownosciach i zdecydowanie jest lepiej. Jak dołozę na nadkolach i podloge z tylu to mysle ze bedzie zdecydowanie ciszej (dzwiek od opon).

Odglos silnika mi nie przeszkadza i rzadko jezdze autostradami wiec pozostale "szumy" nie przeszkadzają mi.

I zauwazylem ze na kostce jest zdecydowanie mniejszy rezonans w tylnej czesci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...