Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Jaki rodzaj żarówek do konsoli środkowej


Gość tomec7

Rekomendowane odpowiedzi

POMOCY!!!Moze ktos z Was wie jaki symbol maja żarówki do podsiwetlenia konsoli nawiewiu i przyciskow ogrzewania tylnej szybyNISSAN PRIMERA P10 ROK 96...Bo w moim cudownym miescie "Płocku" to nawet podobnych nie maja cholera.Tutaj afere latwo rozkrecic gorzej z glupia żarowka.Prosze o pomoc please

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzies tu w okolicy byl juz na ten temat post - te z wloskami sluza do podwietlania takze wielu przyciskow (wtym awaryjnych i od klimy i obiegu zamknietego) ale napewno nie podswietlaja rehulacji nawiewow tam sa jak wyzej w5w ale napewno mocniejsze niz 1,2W - ja takie kupilem sa do wywalenia bo w dzien ich prawie nie widac, wiec daj mocniejsze, ale nie 6W bo spalisz caly plastik wokolo - max chyba 2,3W ale i cos kolo 1,8 tez wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

takie bardzo malutkie żaróweczki kupisz w sklepie elektronicznym. Są one we wszystkich przełącznikach. Głupi wynalazek bo nic innego nie pasuje. Ja gdzie mogłem to diody powkładałem:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrobiłem wsio na diodach i świeci jak złoto ..pozatym żaróweczki niestety zdychaja ...

fak faktem że sie trzzeba troszkę namęczyć śą plastiki do rozprowadznia światła od żarówki i tam sie wierci otworki i wprawia 5mm diody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...