Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parking sensor system fault


mara78

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Dzisiaj wyskoczył mi komunikat "Parking sensor system fault".  Lampka od przycisku wyłączenia czujników zaczęłą migać . 

Przy próbie włączenia czujników wyskakuję błąd.

Próbowałem wyłączyć w ustawieniach na zmianę przednie i tylne czujniki, bez rezultatów . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

witam, czy rozwiązał Ci się problem? Mam to samo, może jutro coś się zmieni, choć wyłłączanie silnika nic nie dało, zmiany w ustawieniach również :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

u mnie padł brzęczyk tylnego czujnika parkowania, jak wyłącze tylne czujniki to działa reszta czujników, i nie ma komunikatu błędu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich.a czy nie jest tak po opadach śniegu ? u mnie czasami tak się dzieje właśnie po obfitych opadach śniegu,nawet w trakcie jazdy.wystarczyło przetarcie czujników parkowania i radarów by problem zniknął.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
W dniu 20.02.2019 o 20:31, Benek5 napisał:

Gdzie się włącza czujniki ?

wchodzisz w menu z kierownicy w sensory parktronica. Można tak ustawić zasięg, dźwięk i włączyć/wyłączyć przód/tył

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 6.01.2019 o 19:17, darktosik napisał:

witam, czy rozwiązał Ci się problem? Mam to samo, może jutro coś się zmieni, choć wyłłączanie silnika nic nie dało, zmiany w ustawieniach również :(

 

Witam

Problemem okazał się zepsuty jeden z czujników . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...