Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] Piórka wycieraczek


Gość wiesiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka jest długość piórek wycieraczek w N15 wersja hatchback? Jeden producent podaje, że na przód pasują wycieraczki 450 mm inny, że 48 i 53 cm. To ile w końcu mają mieć :?

53 i 48 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tylnie piórko? Coś mi piszczą i zostawiają smugi więc nadszedł czas na wymianę wszystkich. Poza tym zdziwiłem się, że obecnie trudno kupić same piórka, w sklepach dostępne są tylko całe wycieraczki. Ludzie teraz nie umieją/lenią się wymienić same piórka? A śmieci przybywa ... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tylnie piórko? Coś mi piszczą i zostawiają smugi więc nadszedł czas na wymianę wszystkich. Poza tym zdziwiłem się, że obecnie trudno kupić same piórka, w sklepach dostępne są tylko całe wycieraczki. Ludzie teraz nie umieją/lenią się wymienić same piórka? A śmieci przybywa ... :(

Tylne ma bodajze 35 cm. Sprawdz dokladnie na www.motgum.com ja wlasnie ostatnio kupowalem wycieraczki i dobieralem wg ich wskazan (z reszta kupilem ich wycieraczki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z przodu (sedan) 56 i 48 i pasują idealnie:) prawie cała szybka czysta:) polecam wycieraczki champion niewiele droższe od np motgum a sporo lepsze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z przodu (sedan) 56 i 48 i pasują idealnie:) prawie cała szybka czysta:) polecam wycieraczki champion niewiele droższe od np motgum a sporo lepsze:)

Hmm... Niewiele drozsze powiadasz? Kupisz Championy ponizej 10PLN za sztuke? A ja motgum'om na razie nic nie moge zarzucic, wiec nie wiem, w czym ew. Champion moglby byc lepszy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motgum powyżej 130 nie chodzi po szybie płynnie tak jak champion:) generalnie wycieraczki na krótko starczają na naszych "drogach" niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarroturro

Wymiary wycieraczek można odszukać na stronach rzeczonej firmy Motgum:

http://www.motgum.com/cgi-bin/katalog.cgi?p

 

Sam od niedawna używam ichnich produktów, ale nie jestem do końca przekonany. Niby zbierają bez smug,ale żeby poruszały się tak całkiem bezszelestnie to bym nie powiedział. Jak się zachowują przy 130 na liczniku - nie wiem bo tyle w deszczu nie jeżdżę :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 2 tygodnie później...

Kupowałem ostatnio wycieraczke od kierowcy noo i na opakowaniu bylo napisane 53cm. Kupiłem i pasuje. :one:

 

[ Dodano: Sob 03 Maj, 2008 16:45 ]

Acha ... jak jesteś w jakimś normalnym sklepie to Ci powiedzą jaka długość z katalogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...