Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pathfinder Silver, warto się nim interesować? Link


NissanFun

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie zna ktoś ten samochód? Chce kupić Patha wyłącznie w benzynie, a ten wychodzi względne dobrze cenowo w porównaniu z latami 2005 do 2008. Sprzedający od dwóch dni nie potrafi mi wysłać VIN aby cokolwiek sie zaczepić, może ktoś był oglądać? Może ktoś zna?

https://allegro.pl/ogloszenie/2011-nissan-pathfinder-iii-silver-limited-4-0-benz-7486076027

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chce VINu podac to sobie odpuść. Cena bardzo okazyjna- może po powodzi.

Brak zdjęć z komory silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To amerykaniec , być może z aukcji rozbitków. Jeśli nie chce podać VIN to coś jest nie tak.

Nie mniej jak by się trafił Europejski bo były chwilo lub Ruski to fajna opcja.. silnik idealnie pasuje do tego pojazdu.. zupełnie inna jazda niż tym klekotem YD25.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy może jeszcze nie zdążył przebić tych numerów, a ty chcesz  żeby podał ...;), a tak poważnie słusznie że odpuszczasz, albo koleś jest dziwny, albo, co bardziej prawdopodobne, "ma coś za uszami"

Ten drugi w mojej ocenie ma kręcony licznik - na wyższy przebieg wskazuje chociażby stan obicia na kierownicy i boczku fotela kierowcy oraz zdrowy rozsądek - jeżeli założyć, że robił tylko 20k km rocznie (co na zachodzie jest poniżej średniej) to wyjdzie nam 260k km - nie musi to oznaczać nic złego, ale wolałbym znać realny przebieg. Na odległość nie kupisz - musisz pojeździć, ocenić stan ramy, żeby na starcie nie wtopić, a w automacie jeszcze poprawność jego działania itd.

Jak będziesz szukał nie licz też na ideał - gdyby było tak pięknie nie było by tylu postów na tym forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście masz rację na odległość nic sie nie kupi, pytam Was jako użytkowników czy coś na starcie jest może źle :) czy to prawda z tymi pierwszymi rocznikami? Są bardziej podatne na awarie czy to mit? Przebieg jak wiadomo do ustalenia, ale VIN dostałem od ręki. Odnośnie obic to mam Astrę z 12k przebiegu i po pedałach już widać, ale to temat na osobny wątek :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędy młodości w tym wieku ma już zapewne wyeliminowane - bardziej skupiłbym się na stanie obecnym nie demonizując początku produkcji.

Powodzenia w poszukiwaniach B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...