Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Najprostsze najmniej oczywiste?


Guest Ruda

Recommended Posts

8) Po ostatnich doświadczeniach z moim niebieskim mam taką małą sugestię. Przy okazji jakieś usterki lub innego problemu z Waszym autkiem, radzę na początku wyeliminować najbardziej proste i oczywiste rzeczy.

Na przykład, gdy nie ma światła cofania, nie ma sensu rozbebeszać skrzyni w poszukiwaniu uszkodzonego czujnika. Być może to po prostu żarówka?

Z własnego doświadczenia: Nie działało ogrzewanie tylnej szyby. Bardzo ambitnie podeszłam do problemu. Manual i consult w łapki i sprawdzanie instalacji elektrycznej. Efekt? Teoretycznie wszystko OK. Więc co jest grane?! :shock:

Po wielu nerwach, bluzgach :evil: i gdy już cała instalacja leżała na podłodze lub zwisała nad nią okazało się, że ktoś zapomniał podłączyć kostkę do przełącznika. Proste?

Tyle roboty a tu taka bzdura!

:?

 

Pozdrawiam :D

 

szczególne pozdro dla Adiq :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest krawczynski Marcin

Fakt autentyczny znam budowlanca w podeszłym wieku który w dużym pokoju swojego mieszkania widząc ze nie zapala sie mu żarówka w żyrnadolu zaczoł RWAĆ przewody w ŚCIANIE które prowadża od włącznika :lol::lol::lol: Efekt był taki ze Żona podeszła wymeniła Żarówke i wszystko zaświeciło ( na szcześci duzego Bajzlu w domu nie narobił Budowlaniec ) :lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...