Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[370z] Kontrolka ciśnienia w oponach


GaLaZ

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

wczoraj podczas wspanialych powrotow znac morza do stolicy, podczas wiekszych predkosci 150-170km/h zaczela mi migac kontrolka cisnienia w oponach. Najpierw migala, potem juz palila sie ciagle, zwolnilem itp... Po jakichs 10km zgasla. Sprawdzalem opony i nic nie wskazuje na to zebym zlapal gume albo jakos dradtycznie spadlo cisnienie. Ostatnio mialem zmieniane opony ale to chyba jakiegos wplywu nie ma...

 

Spotkaliscie sie moze Panowie z taka sytuacja ? mam sie czego obawiac ? jezdzic obserwowac ;) ?

troche morale mi wczoraj spadly jak sie dowiedzialem, ze czeka mnie laweta i to w nd, w korku taka akcja ;)

 

Bede wdzieczny za info, no i milej reszty poniedzialku zycze ! pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej kontrolkę. Sprawdź ciśnienie i jak jest ok to śmigaj dalej. Po zmianie opon miałem zawsze to samo w Audi A5. Opona w zakrętach układała się w feldze i jakieś minimalne chwilowe różnice ciśnienia mogły się pojawić.
I nie mów, że jechałeś szybciej niż zwykle.
f970d088e39b18b0c193b96b0c162843.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki, sprawdze cisnienienie przy najblizszej okazji i jesli bedzie ok zleje temat ;)

jesli chodzi o fote... o Ty kurna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...