Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Opis przycisków na desce?


NissanFun

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie nie jest zbyt biednie z lewej strony kierownicy jak na V6 4.0 z '06 4x4? Niby wysoka opcja a w niektórych amerykańcach wszystkie otwory są wykorzystane. Pomożecie?

nissan-pathfinder-270-skora-automat-bezwypadkowy-wielkopolskie-sprzedam-494335462.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W navarze jest tam jeszcze pokrętło do regulacji świateł i przycisk do szybszego rozgrzania silnika na postoju (ale mam diesla, w benzynie pewnie tego nie montowali). Wydaje mi się, że w niektórych pathfinderach jest elektryczne składanie lusterek - wtedy pewnie tam jest od tego przycisk sterujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem,

Od prawej: podgrzewanie silnika / dla diesel’a/, sterowanie lusterkami z retrack’iem, asystent stromego zjazdu, ostatnie od lewej - u mnie puste. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2009 modelu miałem ( LE 4x4  V8 5,6l) tam sterowanie odległością pedałów i podgrzewanie kierownicy i ostatni był zaślepiony.  Klepali to samo do zmiany na R52 więc zakładam ,że to samo jest w twoim ... no mogło by być. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...