Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pokaz XTRAIL


Popek82
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam post zaadresowany do użytkowników z trójmiasta i okolic. We wcześniejszym poscie z wczoraj prosiłem o opinie na temat Iksa z motorem benzynowym 1.6 turbo ponieważ rozważam wymiane qq na taki. W związku z tym że lokalny diler nie posiada auta do jazdy próbnej w tej specyfikacji (maja tylko diesla) czy ktoś w forumowiczów nie zechciałby zaprezentować mojej osobie takiego auta. Przede wszystkim interesuje mnie jak silnik radzi sa z dość dużą budą. Jezdziłem dwu litrowym dieslem i mnie nie zachwycił dynamiką ale myśle że głównie ze wzgledu na dosyc ospały automat. Odwdzięcze się

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle, to który salon? Byłem raz w jednym w Gdańsku, wrogowi bym nie polecił

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trójmiescie jest jeden diler ktory ma dwa salony kmj zdunek. Ja jeżdze do Gdyni bo a bliżej i ogólnie jakiś zgrzytów nie było poza niemożliwościa przetestowania wspomnianegi iksa przed zakupem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jutro poszukam gdzie to byłem. W Elblągu też nie ma? Tam miło przez telefon facet rozmawiał

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dobra, sprawdziłem, oddaję hołd, byłem w serwisie PROmotor, a on chyba nie sprzedaje.

do łodzi blisko, 2h?

Edytowane przez michalb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.09.2018 o 18:47, Popek82 napisał:

Witam post zaadresowany do użytkowników z trójmiasta i okolic. We wcześniejszym poscie z wczoraj prosiłem o opinie na temat Iksa z motorem benzynowym 1.6 turbo ponieważ rozważam wymiane qq na taki. W związku z tym że lokalny diler nie posiada auta do jazdy próbnej w tej specyfikacji (maja tylko diesla) czy ktoś w forumowiczów nie zechciałby zaprezentować mojej osobie takiego auta. Przede wszystkim interesuje mnie jak silnik radzi sa z dość dużą budą. Jezdziłem dwu litrowym dieslem i mnie nie zachwycił dynamiką ale myśle że głównie ze wzgledu na dosyc ospały automat. Odwdzięcze się

pozdrawiam

Rozważ zakup 1.6 diesel w Xie,bardzo ładnie ten silnik tam chodzi,nie jest mułowaty jak 2.0 w automacie.Jeździłem obydwoma jednostkami w Xie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mili Państwo wszystkie wypowiedzi nie związane z zadanym pytanie z pierwszego postu będę przenosił do HYDE PARK'u.

Proponuję w tamtym miejscu dalej dyskutować na temat wyższości diesla nad benzyną lub na odwrót. Mamy już trzecią generację X'a i będziemy to wałkować po raz kolejny. Temat rzeka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Udało mi się w końcu przejechać przy okazji wizyty na śląsku (ASO Gliwice). Co prawda nie xtrailem a qq 1,6 dig-t, wrażenia naprawdę spoko. W efekcie jazdy próbnej dołączam do użytkowników xtrail. Odbiór w przyszłym tygodniu czarna tekna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 hours ago, Popek82 said:

Udało mi się w końcu przejechać przy okazji wizyty na śląsku (ASO Gliwice). Co prawda nie xtrailem a qq 1,6 dig-t, wrażenia naprawdę spoko. W efekcie jazdy próbnej dołączam do użytkowników xtrail. Odbiór w przyszłym tygodniu czarna tekna:)

Brawo TY :thumbsup::zwyciestwo2: Good choice !!!!!!!!!

tak z ciekawości  i jeśli nie jest to tajemnica to ile jaki budżet wydałeś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zapłaciłeś prawie tyle samo co ja .

Mnie wyszło 117 k za bazowe auto  + parę złotych za dodatki tj.: opony, hak, alarm 

Edytowane przez szybkicus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 27.09.2018 o 11:53, szybkicus napisał:

to zapłaciłeś prawie tyle samo co ja .

Mnie wyszło 117 k za bazowe auto  + parę złotych za dodatki tj.: opony, hak, alarm 

A którą masz wersję? Tekna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.09.2018 o 19:06, JACKO29 napisał:

Rozważ zakup 1.6 diesel w Xie,bardzo ładnie ten silnik tam chodzi,nie jest mułowaty jak 2.0 w automacie.Jeździłem obydwoma jednostkami w Xie.

1.6 130hp chodzi gorzej o 2.0 177 Xtronic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pali jak smok,zbiera się po długim namyśle.Jak chcesz coś z niego wydusić to niestety trzeba go deptać,bo jest muł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.10.2018 o 14:10, stasziek napisał:

1.6 130hp chodzi gorzej o 2.0 177 Xtronic?

Tak taki upust byl na tekne, drozej wychodzily nizsze wersje wypsazenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Popek82 napisał:

Tak taki upust byl na tekne, drozej wychodzily nizsze wersje wypsazenia

116 to calkiem fajna cena i jeszcze Tekna. To 4x4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cena bardzo fajna i zdecydowanie lepsza z podobnej konfiguracji od potencjalnej konkurencji tj. Outlander i CX 5. Auto nie jest 4x4, to jest 1,6 DIG-T a w benzynie niestety nie ma opcji 4x4. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...