Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Podgrzewane siedzenia....


Gość sebek_poz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,,,,,mam wersję SLX....i ostatnio było strasznie zimno a po chwili po włączonym nawiewie i ogrzewaniu tylnej szyby i lusterek...fotele były dziwnie ciepłe...czy to możliwe..proszę o opinie....Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,,,,,mam wersję SLX....i ostatnio było strasznie zimno a po chwili po włączonym nawiewie i ogrzewaniu tylnej szyby i lusterek...fotele były dziwnie ciepłe...czy to możliwe..proszę o opinie....Pozdro

yyyyy a ja myślałem że żadne wersje nie miały podgrzewania fotela :shock: , noo chyba że jakieś P12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio w lidlu widzialem takie fajne maty z masazem i podgrzewaniem :) oczywiscie zasilanie z gniazda zapalniczki. 80zl :-)

 

ale jakos sobie darowalem. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie mało prawdopodobne żebyś miał podgrzewane fotele. Jeździłem kiedyś Infiniti G20, czyli odpowiednikiem primerki P10 (w zasadzie autko różni się od primerki nazwą i standardem wyposażenia), i w tym autku były podgrzewane fotele, ale sterowanie było miedzy fotelami. Raczej watpie żeby było zespolone starownie ogrzewania foteli i tylnej szyby. :wink:

Pozdro! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wersji GT chyba nie bylo przewidzianych podgrzewanych foteli a mam u siebie wyprowadzona instalacje pod takie fotele, wiec sama instalacja to chyba standart we wszystkich primerkach. Z samymi podgrzewanymi fotelami jest nieco skomplikowana sprawa - w ksiazeczce z wersji (francuskiej? , belgijskiej?) P10 wystepuje opcja podgrzewanych foteli a przyciski od ich wlaczania znajduja sie pod popielniczka , opisane jako "commutateur du siege chauffant" ( jesli ktos wie prosze o przetlumaczenie). Opcji takiej niestety nie ma w ksiazeczce w jezyku angielskim- nie wiem dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość cornholio78
Witam,,,,,mam wersję SLX....i ostatnio było strasznie zimno a po chwili po włączonym nawiewie i ogrzewaniu tylnej szyby i lusterek...fotele były dziwnie ciepłe...czy to możliwe..proszę o opinie....Pozdro

yyyyy a ja myślałem że żadne wersje nie miały podgrzewania fotela :shock: , noo chyba że jakieś P12

Źle myślałeś :)

ja mam p11-144 i są tam ogrzewane fotele przy tapicerce w szmacie. Kazda bogata wersja ma m.in. spryskiwacze reflektorów, alarm NATS i ogrzewane fotele. Dwustopniowe włączniki znajdują się pomiędzy fotelami, obok regulacji pochylenia świateł i wyłącznika czujnków wewnętrznych alarmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

hm...a u mnie jak sie patrzy na tyl fotela to wyraznie widac takie zarysy jakby jakiejs wezownicy i tez o tym myslalem jak to jest;/ w niedlugim czasie mam zamiar zdjac poszycie z fotela i wtedy sie okaze co i jak wtedy napisze pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SLX nie oznacza od razu full wypasu. Mojej nic nie brakuje ;) oprócz: klimy, ABS-u, grzałek pod d*pą i wycieraczek na oczkach :P. Chciałbym jeszcze ESP, asystenta parkowania, navi firmowej (chociaż mam Garmina) i bocznych czujników przy zmianie pasa ruchu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podgrzewane fotele występowały w P10, obok lewarka zmiany biegów po jednej i po drugiej stronie były montowane włączniki do nich, jeżeli ich nie ma, to nie ma też podgrzewanych foteli.

 

hm...a u mnie jak sie patrzy na tyl fotela to wyraznie widac takie zarysy jakby jakiejs wezownicy i tez o tym myslalem jak to jest;/ w niedlugim czasie mam zamiar zdjac poszycie z fotela i wtedy sie okaze co i jak wtedy napisze pozdro

Też tak mam i to chyba się jakieś druty (sprężyny) odbiły, na pewno nie grzałki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam P10 chyba w wersi skandynawskiej i mam podgrzewane fotele przelaczniki sa przy lewarku zniany biegow, ale niestety nie mam podgrzewanych lusterek, i tylko wspomnienie po wycieraczkach lamp przednich. moze miales tam jakas przerubke i ktos sobie zamontowal cos takiego. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raf4rb dobrze mowi, wlaczniki sa po obu stronach przy popielniczce na tunelu srodkowym i nawet sa podswietlane,wiem bo kolega mial primerke gt i mial taki bajer. Jak niemacie tego to niemacie podgrzewania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...