Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Podgrzewane siedzenia....

Guest sebek_poz
 Share

Recommended Posts

Guest sebek_poz

Witam,,,,,mam wersję SLX....i ostatnio było strasznie zimno a po chwili po włączonym nawiewie i ogrzewaniu tylnej szyby i lusterek...fotele były dziwnie ciepłe...czy to możliwe..proszę o opinie....Pozdro

Witam,,,,,mam wersję SLX....i ostatnio było strasznie zimno a po chwili po włączonym nawiewie i ogrzewaniu tylnej szyby i lusterek...fotele były dziwnie ciepłe...czy to możliwe..proszę o opinie....Pozdro

yyyyy a ja myślałem że żadne wersje nie miały podgrzewania fotela :shock: , noo chyba że jakieś P12

ostatnio w lidlu widzialem takie fajne maty z masazem i podgrzewaniem :) oczywiscie zasilanie z gniazda zapalniczki. 80zl :-)

ale jakos sobie darowalem. :-)

Wg. mnie mało prawdopodobne żebyś miał podgrzewane fotele. Jeździłem kiedyś Infiniti G20, czyli odpowiednikiem primerki P10 (w zasadzie autko różni się od primerki nazwą i standardem wyposażenia), i w tym autku były podgrzewane fotele, ale sterowanie było miedzy fotelami. Raczej watpie żeby było zespolone starownie ogrzewania foteli i tylnej szyby. :wink:

Pozdro! :twisted:

Całkiem możliwe. Ostatnio siedziałem w p10 SLX 1.6 93r. (niewykluczone że GA16DS). Były podgrzewane fotele mimo tego, że auto nawet obrotomierza nie miało :lol:

Guest dewiant23

chyba mozna latwo sprawdzic czy fotele są podgrzewane zaglądając pod siedzenie i jak idą jakies kable to pewnie tak (no chyba ze regulacja foteli jest elektryczna) :)

Guest 28Darek

W wersji GT chyba nie bylo przewidzianych podgrzewanych foteli a mam u siebie wyprowadzona instalacje pod takie fotele, wiec sama instalacja to chyba standart we wszystkich primerkach. Z samymi podgrzewanymi fotelami jest nieco skomplikowana sprawa - w ksiazeczce z wersji (francuskiej? , belgijskiej?) P10 wystepuje opcja podgrzewanych foteli a przyciski od ich wlaczania znajduja sie pod popielniczka , opisane jako "commutateur du siege chauffant" ( jesli ktos wie prosze o przetlumaczenie). Opcji takiej niestety nie ma w ksiazeczce w jezyku angielskim- nie wiem dlaczego.

Często wersje skandynawskie miały podgrzewane fotele, (a zdarzały się i wycieraczki reflektorów - widziałem gdzieś nawet micrę K10 w takiej wersji).

Guest misiek_83

Kiedys jak odkurzalem pod fotelem pasazera,zauwazylem odlaczona kostke z wiazka przewodow.Byla doprowdzona do siedzenia ale nigdy sie nad tym nie zastanawialem :roll:

• 2 weeks later...
Guest cornholio78

yyyyy a ja myślałem że żadne wersje nie miały podgrzewania fotela :shock: , noo chyba że jakieś P12

Źle myślałeś :)

ja mam p11-144 i są tam ogrzewane fotele przy tapicerce w szmacie. Kazda bogata wersja ma m.in. spryskiwacze reflektorów, alarm NATS i ogrzewane fotele. Dwustopniowe włączniki znajdują się pomiędzy fotelami, obok regulacji pochylenia świateł i wyłącznika czujnków wewnętrznych alarmu

• 1 year later...

hm...a u mnie jak sie patrzy na tyl fotela to wyraznie widac takie zarysy jakby jakiejs wezownicy i tez o tym myslalem jak to jest;/ w niedlugim czasie mam zamiar zdjac poszycie z fotela i wtedy sie okaze co i jak wtedy napisze pozdro

SLX nie oznacza od razu full wypasu. Mojej nic nie brakuje ;) oprócz: klimy, ABS-u, grzałek pod d*pą i wycieraczek na oczkach :P. Chciałbym jeszcze ESP, asystenta parkowania, navi firmowej (chociaż mam Garmina) i bocznych czujników przy zmianie pasa ruchu :D

Podgrzewane fotele występowały w P10, obok lewarka zmiany biegów po jednej i po drugiej stronie były montowane włączniki do nich, jeżeli ich nie ma, to nie ma też podgrzewanych foteli.

hm...a u mnie jak sie patrzy na tyl fotela to wyraznie widac takie zarysy jakby jakiejs wezownicy i tez o tym myslalem jak to jest;/ w niedlugim czasie mam zamiar zdjac poszycie z fotela i wtedy sie okaze co i jak wtedy napisze pozdro

Też tak mam i to chyba się jakieś druty (sprężyny) odbiły, na pewno nie grzałki.

ja mam P10 chyba w wersi skandynawskiej i mam podgrzewane fotele przelaczniki sa przy lewarku zniany biegow, ale niestety nie mam podgrzewanych lusterek, i tylko wspomnienie po wycieraczkach lamp przednich. moze miales tam jakas przerubke i ktos sobie zamontowal cos takiego. Pozdro

Raf4rb dobrze mowi, wlaczniki sa po obu stronach przy popielniczce na tunelu srodkowym i nawet sa podswietlane,wiem bo kolega mial primerke gt i mial taki bajer. Jak niemacie tego to niemacie podgrzewania