Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wydech


Geirrson

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.

    Mam pytanie do obeznanych w temacie.  Jest jakiś "legalny" sposób, aby stworzyć podobny dźwięk ze stockowego układu wydechowego w T-Rexie I generacja 2.7 TD? Miałem rurę uciętą zaraz na początku, teraz początkowy/środkowy/końcowy jak w oryginale. Przeglądu bez wydechu by nie przeszedł, a dzwięk mi się podobał stąd moje pytanie :) Sąsiadów w promieniu 10km nie mam,więc wkurzać nie będę.  Jeśli ktoś ma poradę, żeby to było a)legalnie, b) bez totalnej szkody dla samochodu (nie chodzi mi tu o spadek mocy/spalanie), to będę wdzięczny za informacje.

 

a tu link do filmiku

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taka "domowej roboty" dałaby radę? W sensie dospawać do początkowego :)  Jak to by wyglądało z odprowadzaniem spalin? Nie znam się na tym temacie, ale jak przepustnica jest otwarta, to pewnie większość wylatuje przez nią, z racji tego,że spaliny mają "bliższe" ujście, więc dużej różnicy by nie było? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby wszystkie spaliny uciekły, trzeba zamknąć drugą drogę, chyba, że przepustnice zrobisz "na wprost" a wydech pod skosem, wtedy raczej poinno być dobrze ;). W każdym razie warto eksperymentować. Podobno z chin są te przepustnice dużo tańsze, warto sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...