Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wersja SE, co ma, a co mogłaby mieć?


NissanFun

Rekomendowane odpowiedzi

off- road   miał o ile pamiętam blokade ABLS i fabrycznie większe opony, 

W USA wersja SE różniła się znacznie od podstawy: miała nagłośnienie Bose, automatyczną 2 lub 3 strefową klimę , subwoofer z tyłu,  elektrycznie reg. siedzenie kierowcy i pedałów, ESP (VCS), szyberdach, relingi z poprzeczkami, progi, chlapacze. światła przeciwmgielne,  hak. 

LE miał tapicerkę z eko- skóry, navigację, telewizorek w suficie, pamięć 3 ustawień fotela kierowcy, obręcze alu 17"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, camo napisał:

off- road   miał o ile pamiętam blokade ABLS i fabrycznie większe opony, 

W USA wersja SE różniła się znacznie od podstawy: miała nagłośnienie Bose, automatyczną 2 lub 3 strefową klimę , subwoofer z tyłu,  elektrycznie reg. siedzenie kierowcy i pedałów, ESP (VCS), szyberdach, relingi z poprzeczkami, progi, chlapacze. światła przeciwmgielne,  hak. 

LE miał tapicerkę z eko- skóry, navigację, telewizorek w suficie, pamięć 3 ustawień fotela kierowcy, obręcze alu 17"

 

Nie wszystkie SE mają szyberdach. Ja Mam wersję SE z USA i nie mam ani szybra, ani 2-3 strefowej klimy. Mam za to VCS, relingi z poprzeczkami, progi, chlapacze, alektyyczny fotel kierowcy, centralny zamek, alarm, przyciemniane szyby z tylu i wejście haka. Subwoofera brak, ale nagłośnienie jest rzeczywiście dobre. Możliwe, że po imporcie ktoś mi obrał autko z tuby, ale szyberdachu nie stwierdziłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Usa byly jeszcze wersje S- chyba golasek , SV - doposazona, silver edition - chyba jasne skory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wychodzi że mam SE Off road. Mam faktycznie trzy strefową klimatyzację, i wszystko co wymienił kolega Camo prócz szybra i centralnego zamka z pilota :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

off road miał taki napis na dole na drzwiach. ale tez mogło być sporo różnic poszczególnych w rocznikach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...