Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[R51] Drugi kluczyk, montaż centralnego zamka


NissanFun

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie niestety mam jeden kluczyk, a centralny sterowany z zamka kierownika bez pilota. Doradźcie czy można dostać kluczyk z pilotem typu scyzoryk z grotem do Pathfindera 2005 który obsłuży dołożoną centralkę i jeśli jest to immobilizer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem,

Raczej serwis! 

Immobilizer w kluczu to tylko mała cewka, pusta- do zakodowania z twojego nadajnika. Narzędzie niezbędne (consult -II) posiada serwis. Klucz dokupisz także w serwisie (raczej będzie trzeba wymienić dwa) od wersji z bezkluczykowej stacyjki / zapewne taką masz na myśli/. Tanio nie będzie, twój obecny klucz /pusty/ kosztuje ok 700 zł. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obudowie masz mały element który jest cewką. Pętla indukcyjna w stacyjce zajmuje się odczytem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedzi, ale wydaje mi sie ze nie do konca sie zrozumielismy.

Mam kluczyk bez przyciskow(pierwsza fotka) a chce taki jak na drugiej fotce z przyciskami od centralnego, pytanie moje vrzmi czy ma ktoś wiedzę czy uda się zakodowac ten kluczyk z dolozona centralką centralnego zamka? Jednocześnie zostawiając immo .

95c241ff07436a78c369f914142cf366.jpg

2-fob.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba Consltem podłączyć się do magistrali i sprawdzić jak zaawansowany NATS jest w aucie. Następnie trzeba dobrać kluczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...