Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[R51]Podgrzewanie szyby, lusterek, sterowanie elektryczne


NissanFun

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie temat pewnie prosty ale brak mi pomysłów. Przycisk podgrzewania szyby owszem jest ale jak sygnalizowane jest jego zalączenie, na desce rozdzielczej, na liczniku a może nie ma sygnalizacji?

Nie działa podgrzewanie tylnej szyby, lusterek i ich ele. sterowanie. Czy to wszystko jest na jednym obwodzie? Bezpieczniki ok, przekaznik też a usterka jest nadal. Macie jakieś rady pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrolka ogrzewania tylnej szyby jest na wyświetlaczu od klimy - po włączeniu wyświetla się znaczek taki jak na przycisku i napis REAR. Mam wersję bez nawigacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem,

to jest w module klimatu - szyba przednia i tylna. Ogrzewanie lusterek u mnie jest w panelu sterowania lusterkami, po lewej od kierownicy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to wiemy że u mnie coś działa źle, nie wyświetla nic więc trzeba szukać przyczyny. 

Jeśli to możliwe to proszę o zdjęcie włącznika podgrzewania lusterek, bo myślałem że jest to na jednym obwodzie z tylną szybą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ok usterka usunięta, ktoś wsadził przekaznik w skrzyczne bezpieczników po prawej stronie w złe miejsce. Po przełożeniu bangala aż miło.

IMAG0833.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...