Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Micra 1.2 automat


Cezary64

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie dotyczace skrzyni automatycznej. Micra 1.2 (80hp)  3d auto. Malo mam doswiadczenia z automatami. Znajomy kupil mam okazje troche pojezdzic. Nie wiem czy to tylko zludzenia czy na rozgrzanym silniku gorzej znaczy glosniej i z wieszym szarpnieciem wchodza biegi przy przelaczaniu R D. Przy zmianie na D jakby podwojne szarpniecie. Czy to normalne przy tego typu skrzyniach? Dziekuje za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz. Nic innego nie pozostaje tylko podjechac do mechanika. Kolor oleju prawidlowy, zadnych szarpniec w czasie jazdy plynnie bez problemu. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 18.09.2018 o 16:50, Cezary64 napisał:

Dzieki za odpowiedz. Nic innego nie pozostaje tylko podjechac do mechanika. Kolor oleju prawidlowy, zadnych szarpniec w czasie jazdy plynnie bez problemu. Zobaczymy.

Rozwiązałeś problem? Bo ja mam podobny,Micra 1.2 80km AT. Skrzynia biegów zmienia biegi perferkcyjnie,bez jakichkolwiek szarpnieć,lepiej niż DSG(nie żartuje),ale mam problem przy przełączaniu lewarka z pozycji P na R i pózniej na D,jest bardzo duży opór,ciężko chodzi.Co może być przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam 

mocniej wciskać pedał hamulca lub wymienić (wyregulować ) czujnik pod pedałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...