Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Domontowanie 3. rzedu siedzen


QubaD

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam. Myślę, że jest to możliwe, ale po co? Mam taką wersję i raz rozłożyłem te siedzenia. Być może dziecko na krótkiej trasie mogłoby tam jechać, ale człowiek normalnego wzrostu raczej nie. Więc uważam, że szkoda zachodu i pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam mam 2 m wzrostu, żonę i dwójkę dzieci a od czasu do czasu zabieram rodziców ze sobą dlatego potrzebuję auto na 6- 7 osób.

Dzieci są małe ( 1 i 3 lata) i na nasze wyjazdy 3. rząd wystarczy. Jedyny minus X-a, że 2. rząd nie ma oddzielnych siedzeń.

Co do X-Traila to bez 3. rzędu można znaleźć nawet o 15-20 tyś. tańszy samochód za granicą (Tekna ale bez skórzanych foteli) . Dlatego moje pytanie.
Na allegro widziałem fotele skórzane za ok 3 tyś komplet. Stad moje pytanie czy sie da.

Na forum wyczytałem tylko, że ktoś próbował zdemontować 3. rząd i dać podłogę z wersji 5. miejscowej ta była za mała na pozostały otwór. Stąd moje pytanie czy da się domontować.

Po zdjeciach jakie podejżałem w necie wydaje mi się, że powinno się dać rade zamontować ten 3. rząd. Tylko wszystkie plasticzki, pasy, zapinki i podłogę trzeba kupić.

2. część podłogi w 7 osobowej wersji jest węższa (krótsza) jak ta w 5 miejscowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podtrzymuję moje zdanie, że te siedzenia, to bardziej gadżet niż rzecz do użytkowania. Mam 172 cm wzrostu i po ich rozłożeniu mógłbym wytrzymać tam góra pół godziny. Ale każdy robi jak uważa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wersja 7osobowa ma wieksze hamulce... to nie tylko kwestia pasów i foteli a bezpieczenstwa przy komplecie pasażerów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej

i jak temat? Tez jestem potencjalnie zainteresowany ...

czy faktycznie hamulce są inne w wersji 7 osobowej? Czy jest jakiś problem z montażem i homologacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaj mi się, że też problemem mogą być kurtyny - wersja 7 osobowa ma chyba lekko dłuższe. Inna jest tez zabudowa bagażnika. Nie wiem czy gra warta świeczki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...