Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Moc / dane techniczne / odczucie


robek7_93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam Nissana primere p11lift sedan 2.0 140ps. Problem jest taki: mam wrazenie ze auto nie przyspiesza tak jak powinno a nawet odczucie jak by cos go przyduszalo. Jakos ostatnio mialem okazje jechac kia cerato sedan 2.0 143ps(cos takiego) i to auto ewidentnie sie odpychalo. No i do tego dane techniczne...:

Primera 2.0 140ps od 0 do 100 11.5 gdzie 130ps 9.6 natomiast 150ps 8.6 no i dodawajac do tego ta kia cerato 143ps 9s.

To co jest z tym silnikiem 140ps 

Dziekuje pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynia biegów manual i bez szans co chodzi o przyspieszenie porównując kia carato. Chyba trzeba swapa na 150ps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz awarie, może przepływomierz. Ja mam CVT, a na "wyścigach" z BMW 320 150ps, przegrywam o 1,5 długości auta. A ta kia to nie był diesel? One mają sporo większy moment z niskich obrotów i to daje wrażenia że idzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kia dokladnie ta: https://m.autocentrum.pl/dane-techniczne/kia/cerato/sedan/silnik-benzynowy-2.0-i-16v-143km-2004-2008/ 

Moze widocznie cos jest z tym przeplywka bo pisalem juz temat z moja przeplywka ale ponoc tak jak mam powinno byc ok...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...