Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

uszkodzony głośnik


RoboolLFC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, podzielę się kolejną  usterką w moim samochodzie, ty razem drobną co prawda ale ciekawe było podejście serwisu do tego problemu. Mianowicie od tygodnia zaczął mi charczeć głośnik w drzwiach od kierowcy, basy ustawione na zero i nigdy nie słuchałem głośno na maxa muzyki. Podjechałem na serwis zgłosić usterkę i Pani z serwisu kolejna już bo co chwilę pracuje ktoś inny otwiera drzwi włącza radio i głośnik charczy, że się nie da słuchać niczego mówi do mnie, że mam duże basy ustawione - przypominam basy na zero, po chwili słuchania stwierdza Pana radio jest przystosowane pod mocniejsze głośniki. Ręce mi opadły po prostu, ludzie czy wy też macie doczynienia z debilami na serwisach czy tylko ja mam ten problem bo to przechodzi ludzkie pojęcie kto zatrudnia tych specjalistów.

Pozdrawiam wszystkich jak ktoś będzie miał problem z głośnikami w aucie na gwarancji to już wam mówię macie za duże basy ustawione i wasze radia są przystosowane do mocniejszych głośników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem Panią o czym ona rozmawia i,że nie ma o czym rozmawiać bo głośnik jest do wymiany ewidentnie. Rozebrali bok drzwi porobili zdjęcia i wysłali raport do gwaranta, mam czekać na odpowiedz bo głośnik trzeba zamówić bo nie mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...