Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kierownica po lifcie


QubaD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, też zastanawiałem się nad taką możliwością( ze względu na wygląd) ale kiedy dostałem na wyjazd służbowy qq z nową kierownicą to po kilkuset km zatęskniłem za ta z mojego Xsa :)  Według mnie jest bardziej ergonomiczna i łatwiejsza w codziennym użytkowaniu( oczywiście klakson za duży ale to szczegół). Pomimo, że dłonie mam spore, w qq ciągle musiałem wyciągać kciuki na maxa do obsługi przycisków, dla mnie było to dość uciążliwe. Mam Xsa z 2017 ale przed liftem i dla mnie obsługa np. tempomatu jest o wiele łatwiejsza od poliftowego. Moim zdaniem skórka nie warta wyprawki :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Maruras. Miałem zastepczy QQ z nową kierownicą przez 2 dni. Też wydaje mi się ze ergonomia korzystania z przycisków funkcyjnych pozostawia sporo do życzenia. Pewnie to kwesti przyzwyczajenia ale przycisk (nie wiem jak go nazwać) joystickowaty jest lepszy niż oddzielne przyciski +/-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak myslalem ale sie przyzwyczailem

Joistick byl wygodny ale pewnie nie pasowal do nowoczesniejszego wygladu  nowej kierownicy

Stara "fajera" irytowala mnie wygladem "krowiej czaszki" a nowa jest duzo ladniejsza wg mnie a podciecie na dole sporo ulatwia manewry "tylka" przy wsiadaniu i wysiadaniu :)

Teraz wydaje mi sie, ze to co zrobili jest lepsze niz stare, no ale to moze byc tylko przyzwyczajenie a obsluga przyciskow nie jest taka zla (znowu kwestia przyzwyczajenia i odzwyczajenia od starego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chciałem przełożyć ale serwis twierdzi że się nie da, a chwilowo żadnej nowej nie widziałem co by przymierzyć i zobaczyć czy wiązka i kable są takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jezdzilem qq miesiac, kierownica D to porazka, przy odkrecaniu wychodzac na prosto, kiera ucieka z reki. Przyciski tez ciezki temat, joystick jednoosiowy jest jednak lepszym rozwiazaniem od przyciskow. Wiec radze nie zmieniaj, lepiej sobie obszyj ponownie by byla ciut grubsza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...